Son Dakika Son Dakika Son Dakika
14 Mayıs Şırnak seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Şırnak'ta oy oranları! Kılıçdaroğlu Şırnak'ta kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? - Son Dakika

14 Mayıs Şırnak seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Şırnak'ta oy oranları! Kılıçdaroğlu Şırnak'ta kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

14 Mayıs 2023 Genel Seçimi'nde 13. cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekilleri belirlendi. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Şırnak oy oranı kaç oldu? Kemal Kılıçdaroğlu Şırnak'ta kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Şırnak'ta kaç oy aldı? Şırnak Cumhur İttifakı kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

14 Mayıs Şırnak seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu\'nun Şırnak\'ta oy oranları! Kılıçdaroğlu Şırnak\'ta kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?
28.05.2023 - 20:17,  Güncelleme: 20:26

Kemal Kılıçdaroğlu Şırnak'ta kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Şırnak'ta kaç oy aldı? sorularının yanıtı gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. 14 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Şırnak oy oranlarını Şırnak geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. Şırnak'ta Cumhur İttifakı kaç oy aldı, Millet İttifakı kaç oy aldı?

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE ŞIRNAK'TA KİM ÖNDE?

Açılan sandık oranına göre, Şırnak genelinde Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 75,76; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 21,46; Sinan Oğan yüzde 2,44 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0,35 oy aldı.

14 MAYIS'TA ERDOĞAN ŞIRNAK'TA KAÇ OY ALDI?

Şırnak'ta yüzde 21,46 oy alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplam 57.299 oy aldı.

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE KEMAL KILIÇDAROĞLU ŞIRNAK'TA KAÇ OY ALDI?

Şırnak'ta yüzde 75,76 oy alan 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 202.311 oy aldı.

14 MAYIS ŞIRNAK SEÇİM SONUÇLARI!

14 Mayıs ve gerçekleşecek olan 28 Mayıs seçim sonuçlarında detaylı haritayı incelemek ve takip etmek için buraya tıklayınız.

14 Mayıs Şırnak seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Şırnak'ta oy oranları! Kılıçdaroğlu Şırnak'ta kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

ŞIRNAK KAZANAN MİLLETVEKİLLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Son Dakika Soğuk Haber 14 Mayıs Şırnak seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Şırnak'ta oy oranları! Kılıçdaroğlu Şırnak'ta kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? - Son Dakika


Advertisement