Son Dakika Haberleri: 14 Şubat Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer Günü

8 gün önce

Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Muhammed Mustafa ile Münise Aslan'ın nikahlarını kıydı.

14 Şubat Sevgililer Günü, System.String[]
Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Muhammed Mustafa ile Münise Aslan'ın nikahlarını kıydı.

Üçok, gazetecilere yaptığı açıklamada, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısyla genç çiftin nikah akitlerini yapıyor olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.

Genç çifte 4 çocuk tavsiyesinde bulunan Üçok, şunları kaydetti:

"Bu evlilik aslında Peygamberimizin ümmetine de katkı sağlayacak. Evlilik müessesesi Türk örf ve geleneğinde ve dinimizde her zaman için övülmüş ve tasvip edilmiştir. Bu kardeşlerimizde tavsiye edileni yaptılar. Sayın Cumhurbaşkanımız çocuk sayısı için '1 olursa garip olur, 2 olursa rakip olur, 3 olursa dengi olur' diyor. Şimdi de diyor ki, '4 olursa bereket olur' diyor."

Kütahya'da uzman çavuş olarak görev yaptığını ve izne geldiğini ifade eden Muhammed Mustafa Aslan ise "Nikahımızın 14 Şubat Sevgililer Gününe denk gelmesi tesadüf oldu. Ama bizim içinde iyi oldu, çünkü unutulmayacak bir gün. İnşallah sağlıklı ve mutlu oluruz." dedi.Erdoğan'ın İstediği Sevakin Adasıyla İlgili Hedeflenen Turist Sayısı Belli Oldu: 5 Milyon Katliamın Yapıldığı Lisenin Öğrencileriyle Bir Araya Gelen Trump: Öğretmenleri Silahlandıralım

Hint Cerrahlar Şimdiye Kadar Görülen En Büyük Beyin Tümörünü Başarıyla Çıkardı Suriyeli Kameramanın Dramı! Haber İçin Gittiği Enkazda Yakınlarını Buldu