Son Dakika Haberleri: 14 Şubat'ta Erdal Güney'den 'Aşk'ın Halleri' Konseri

14 Şubat'ta Erdal Güney'den 'Aşk'ın Halleri' Konseri

6 gün önce

–TÜRKİYE dizi film müziğinin önemli isimlerinden Erdal Güney,14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla "Aşk'ın Halleri Üzerine Şarkılar" adlı konseriyle, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde sahne aldı.

14 Şubat'ta Erdal Güney'den 'Aşk'ın Halleri' Konseri, System.String[]
–TÜRKİYE dizi film müziğinin önemli isimlerinden Erdal Güney, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla "Aşk'ın Halleri Üzerine Şarkılar" adlı konseriyle, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde sahne aldı.

 Güney, "Erdal Güney ve Forantası" isimli grubuyla, müzikseverlerin karşısına çıktı. Yorumcu, besteci ve akademisyen kimliğiyle tanınan Erdal Güney, 1997 yılında yayımlanan ilk albümü "Güney Türküleri"nden eserler seslendirdi. Farklı kültürel alt kimlikleri buluşturan Güney, gitar ve sazıyla seslendirdiği eserleriyle dinleyicilerin beğenisini topladı. 

Seslendirilen şarkılarla duygusal anlar yaşayan katılımcılar bu geceyi ölümsüzleştirmeyi de unutmadı. Vatandaşlar konser sırasında hem kendi fotoğraflarını çekti, hem de cep telefonlarıyla seslendirilen şarkıları kayıt altına aldı.

- İstanbulNesli Tükenmek Üzere Olan Vaşaklar, Tunceli'de Görüntülendi Bayern Münihli Robben, Maç Sonunda Beşiktaş'ı Aşağıladı

Adnan Oktar'ın Karşısına Bu Kez Kedicikler Yerine Nevşin Mengü Oturdu "Sen Vatan Hainisin" Diyen Saldırgan, Volkan Konak'a Kurşun Yağdırdı