Programına katılan genç kadını eleştiren Müge Anlı, sosyal medyada tepki çekti - Son Dakika

Programına katılan genç kadını eleştiren Müge Anlı, sosyal medyada tepki çekti

22.11.2019 10:39

Müge Anlı'nın programına katılan genç kadına söylediği "Biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle" sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti. Birçok sosyal medya kullanıcısı Anlı'nın bu hareketini eleştirdi.

Afyonkarahisar'da yaşayan Sultan Kurum, ailesinin onayı olmadığı 12 yaşındayken anlaştığı eşi ile 14 yaşında evlendi. Müge Anlı'nın canlı yayına katılan Kurum, 31 yaşındaki eşi Metin Kurum ile 14 yaşındaki oğlu Yunur Emre'nin kaybolduğunu iddia etti. Sultan Kurum ile Müge Anlı arasındaki diyalog ise programa damga vurdu. Müge Anlı'nın Sultan Kurum'a yönelik olarak "Biz sınavda ter dökerken, sen kısır yiyordun" demesi sosyal medyada büyük tepki çekti.

YASAK AŞK ŞÜPHESİ

Eşi ve oğlunun soba almaya gidiyorum diyerek evden ayrıldıklarını ve bir daha geri dönmediklerini belirten Sultan Hanım'ın anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi. Sultan Kurum, eşinin ortadan kaybolmadan 1 ay önce Selda isminde bir kadınla yasak aşk yaşamaya başladığından şüphe duyduğunu söyledi.

"KISIR YİYORDUN GÖRÜMCELERİNLE"

Yayına bağlanan Metin Bey, oğlunun yanında olduğunu ve eşinden boşanmak istediğini söyledi. Sultan Hanım'ı suçlayan Metin Kurum, yeni bir hayat kurmak istediğini söyledi. Sultan Kurum, canlı yayına telefonla bağlanan eşine oğlunun sağlık durumunu sormadan önce başka konular açarak tepki gösterdi. Kurum'un anlattıklarına sinirlenen Müge Anlı ise "Yani biz sınavda ter dökerken sen kısır yiyordun görümcelerinle" diyerek erken evlenmesine tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Müge Anlı'nın programına katılan kadına sarf ettiği sözler sosyal medyada büyük tepki çekti. Birçok kullanıcı Anlı'nın bu hareketini 'yakışıksız' bulduğunu dile getirdi.

İşte Anlı'ya gelen tepkilerin bazıları:

ZAZA'CA KONUŞAN KONUĞU YAYINDAN ALMASI DA TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Müge Anlı'nın daha önceki bir programında Siverek'ten canlı yayına bağlanan kadın Zazaca konuşmaya başlayınca Anlı, "Anlamadığımız bir şeyi yayına vermemizin bir anlamı yok" demişti. Zazaca konuşan kadının söylediklerinin çevrilmesi üzerine telefon bağlantısı tamamen kesilmişti. Müge Anlı'nın bu hareketi kamuoyunda büyük tepki çekmişti ve Anlı'nın özür dilemesi istenmişti. Anlı, "Özür dilemeyeceğim" açıklamasını yapmıştı.

Programına katılan genç kadını eleştiren Müge Anlı, sosyal medyada tepki çekti
Programına katılan genç kadını eleştiren Müge Anlı, sosyal medyada tepki çekti

Son Dakika Güncel Programına katılan genç kadını eleştiren Müge Anlı, sosyal medyada tepki çekti - Son Dakika

YORUMLAR (36)
  • 67: Kadin doğruları soyluyor elestirmeye gerek yok. Eğitimin onemine vurgu yapiyor turk kadininin kendi ayaklari ustunde durmasi gerektigini soylemenin neresi yanlis? Ayrica muge anli okuma yazma kampanyasiyla milyonlarca kadina okuma ogretmis insan elestri yaparken mantikli olun lutfen Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Eleştiriler biraz acımasiz olmus mügeye : Mügede konuguna ileri gitmis bu konuda haksiz ama, bi çok olayda çözülüyor program seyirci polis işbirligigle yani yararli bi pragram en azindan bi çok pragram gibi boş deyil eyitici Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti