Son Dakika Haberleri: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

7 gün önce

Bulanık ilçesinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı ziyaret edildi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, System.String[]
Bulanık ilçesinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı ziyaret edildi.

Programda konuşan Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Hacı Arslan Uzan, 15 Temmuz'un öyle basit bir darbe teşebbüsü olmadığını, toplumu kaosa götürmenin sinsi bir planı olduğunu anlattı.

Terör örgütü FETÖ'nün insanların dini duygularını istismar ederek bunların tabanından yararlanmaya çalıştığını belirten Kaymakam Uzan, "O gece ben memleketimdeydim. Herkes sokağa çıktı. Biz de sokağa çıktık. Caddelerimizde nöbetler tutmaya başladık. Bu ruhu yaşatmak ve unutmamak gerekir. 15 Temmuz ruhunu birlik ve beraberliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirdiği bir ruh olarak yaşatmak lazım." diye konuştu.

Ardından 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Hatıra Ormanı'ndaki fidanlara su veren Uzan ve beraberindekiler, Sarıpınar beldesine geçerek şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.Türkiye U19 Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonasına Veda Etti Milli Atlet Ramil Guliyev, 200 Metrede İkinci Oldu

Milli Futbolcu Enes Ünal, Fenerbahçe'de Heyecan Yarattı Bursaspor, Akhisarspor'la Sözleşmesi Biten Olcan Adın'a Teklif Yaptı