Son Dakika Haberleri: 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

8 ay önce

Van'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenlenecek etkinlikler için hazırlıklar sürüyor.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, System.String[]
Van'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenlenecek etkinlikler için hazırlıklar sürüyor.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkanvekili Murat Zorluoğlu, 15 Temmuz'da gerçekleştirilecek etkinlikler ve demokrasi yürüyüşü ile ilgili hazırlıkları istişare etmek üzere kentteki sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya geldi.

Valilik Hüsrev Paşa Toplantı Salonu'nda düzenlene toplantıda konuşan Vali Zorluoğlu, bu yıl etkinliklerin 10 Temmuz'da başladığını belirterek, programların farklı kamu kurum ve kuruluşlarının katkılarıyla sürdürüldüğünü anlattı.

Coşkulu ve yoğun katılımla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne yakışır bir yürüyüş ve program gerçekleştirmek istediklerini ifade eden Zorluoğlu, şöyle konuştu:

"Demokrasi yürüyüşümüzü kalabalık bir kitle ile farklı kesimleri bir araya getirerek ve ilimize yakışır şekilde icra etmeyi arzuluyoruz. 15 Temmuz günü, günün anlam ve önemini yansıtacak şekilde hep birlikte, omuz omuza, yalnızca ay yıldızlı Türk bayrağımızı taşıyarak Kurtuluş Parkı'ndan başlayıp uzunca bir yürüyüş gerçekleştireceğiz. Yürüyüşün bitiş noktası olan yeni kent meydanı alanında da vatandaşlarımızla, protokol üyelerimizle, il dışından misafirlerimizle beraber olacağız. Alanda etkinlikleri takip edecek ve inşallah huzur içerisinde tamamlayacağız. Şimdiden hem etkinliklere katılan vatandaşlarımıza hem de katkı sunanlara teşekkür ediyorum."Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı Tesettüre Giren Gamze Özçelik'ten Şaşırtan Karar!

Deniz Seki, Tayfun Topal'la İlişkisini Bitirdiğini Açıkladı