15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Son Dakika

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

16.07.2019 01:59
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, System.String[]

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla kentlerdeki tüm camilerden sela okundu.

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla kentlerdeki tüm camilerden sela okundu.

Adana Merkez Sabancı Camisi başta olmak üzere ildeki tüm camilerden saat 00.13 itibarıyla sela sesi yükseldi.

Vatandaşlar okunan selayı ellerinde Türk bayrağıyla dinledi.

Öte yandan, bu gece cami ve minarelerin ışıkları sabah namazına kadar açık tutulacak.

Osmaniye

Osmaniye'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Meydanı'ndaki programın sonunda merkezi sistemle Osmaniye'deki tüm camilerden sela okundu. Meydanda bulunan vatandaşlar okunan selayı ellerinde Türk bayraklarıyla dinledi.

Hatay

Hatay'da da 15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yılında camilerde sela okundu.

Antakya Cumhuriyet Meydanı'nda 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler sonunda vatandaşlar saat 00.13'te kentteki tüm camilerden okunan selayı dinledi.

Mersin

Mersin'de 15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yılında kentteki tüm camilerde sela okundu.

Cumhuriyet Alanı'nda gerçekleştirilen etkinlik, sağanak nedeniyle erken tamamlandı. Vatandaşlar evlerine dağılırken saat 00.13'de kentteki tüm camilerde sela sesi yükseldi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti