15 Temmuz gecesi TRT önünde yaşananlar - Son Dakika

15 Temmuz gecesi TRT önünde yaşananlar

14.07.2019 16:53
15 Temmuz gecesi TRT önünde yaşananlar, System.String[]

- TRT binası önünde vatandaşın toplanması TRT binası girişinden silah sesleri gelmesi Savaş uçakları ve helikopterlerin alçaktan uçuşu Vatandaşın Türk Bayrağı eşliğinde slogan atması Vatandaşın TRT binası girişinde askerleri ikna çabası Teslim olan askerlerin araca götürülmesi FETÖ'nün...

- TRT binası önünde vatandaşın toplanması

TRT binası girişinden silah sesleri gelmesi

Savaş uçakları ve helikopterlerin alçaktan uçuşu

Vatandaşın Türk Bayrağı eşliğinde slogan atması

Vatandaşın TRT binası girişinde askerleri ikna çabası

Teslim olan askerlerin araca götürülmesi FETÖ'nün darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesi TRT binası önünde yaşananlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

TRT'den emekli olan Burhan Memiş tarafından darbe girişiminin hemen ardından çekilen görüntülerde, vatandaşların bina önünde toplanmaya başladığı, savaş uçakları ve helikopterlerinin alçak uçuş yaptığı görülüyor.

Görüntülerde, TRT binası önünde bulunan askerlerin ateş açmaya başladığı, toplanan kalabalığın ise Türk bayrakları eşliğinde 'vatan sana canım feda' şeklinde slogan atmaları yer alıyor.

İlerleyen saatlerde ise vatandaşların daha da kalabalıklaştığı, giriş kapısında bekleyen askerleri silahlarını bırakmaları konusunda ikna çabaları görüntülere yansıyor.

Zaman zaman silah seslerinin yükseldiği TRT binası önünde son olarak ise teslim olan askerler, polis nezaretinde araçlara götürülüyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 15 Temmuz gecesi TRT önünde yaşananlar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 483 liradan işlem görüyor "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilinin 'Uygunsuz fotoğraf' şantajı 18 yaşındaki genç kızın hayatını kararttı El frenini çekmeyi unuttuğu aracı camdan içeri atlayarak durdurdu Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak