Son Dakika Haberleri: 15 Temmuz Milli İrade Fotoğraf Sergisi"

15 Temmuz Milli İrade Fotoğraf Sergisi"

4 ay önce

Türkiye Gençlik Vakfı katkılarıyla Zonguldak Valiliğince hazırlanan, "15 Temmuz Milli İrade Fotoğraf Sergisi" açıldı.

15 Temmuz Milli İrade Fotoğraf Sergisi
Türkiye Gençlik Vakfı katkılarıyla Zonguldak Valiliğince hazırlanan, "15 Temmuz Milli İrade Fotoğraf Sergisi" açıldı.

Vali Ahmet Çınar, Devlet Güzel Sanatlar Galerisi'nde düzenlenen serginini ardından gazetecilere yaptığı açıklamada. Türkiye'yi ve Türk milletini Allah'ın izniyle hiçbir şeyin durduramayacağını söyledi.

Türkiye'nin büyük adımlarla devleşerek yürümeye devam edeceğini ifade eden Vali Çınar, şöyle konuştu:

"Milletimiz, devletimiz binlerce yıl kökleri olan, tarihin neredeyse her döneminde var olmuş medeniyetler ve devletler kurmuş devletin mensuplarıyız. Zaferler, kahramanlıklar, büyük tarihi dönüşümler büyük bedellerle ancak olabiliyor. Büyük badireler atlattık. İçimizdeki ihanet her zaman en büyük olandır. Bütün tarihte de yaşanan en büyük ihanetlerden bir tanesi de buydu. Ama milletimiz üstesinden geldi. Bertaraf ve defetti. Bundan sonrası çok kolay. Artık Türkiye'yi, milletimizi Allah'ın izniyle hiçbir şey durduramayacak. Büyük adımlarla devleşerek yürümeye devam edecek. Her kesten, her şeyden ve her zamandan çok birliğe ihtiyacımız var. Birbirimize hoşgörü ile yaklaşmak, saygı duymak, bir birimizin farklılıklarını kabullenerek saygıyla o zenginliği sağlamak ama aynı zamanda ihanet, bir yanlış yine emperyalistlere uşaklık eden anlaşış ve kişiler varsa bunlara karşıda tedbirli olarak gerekirse yasal usullerinde ilgili ve yetkili organların müdahaleleriyle devletimizin bekasını, ebediyetini muhafaza etmemiz lazım."

Sergi, 15 Temmuz'a kadar açık kalacak.Münbiçli Aşiretler, Türkiye'ye Destek Mesajı Verdi ABD'li Üst Düzey Yetkili: ABD'de Halkbank'a Açılmış Dava Yok

Ünlü İş Adamı Ali Rıza Gültekin, Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybetti