Son Dakika Haberleri: 15 Temmuz Şehidi İlhan Varank kabri başında anıldı

15 Temmuz Şehidi İlhan Varank kabri başında anıldı

8 gün önce

15 Temmuz Şehidi Prof. Dr. İlhan Varank, şehadetinin üçüncü yılında Şehzadebaşı Camii'nin avlusunda bulunan kabri başında anıldı.

15 Temmuz Şehidi İlhan Varank kabri başında anıldı, System.String[]
15 Temmuz Şehidi Prof. Dr. İlhan Varank, şehadetinin üçüncü yılında Şehzadebaşı Camii'nin avlusunda bulunan kabri başında anıldı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın 15 Temmuz gecesi darbeciler tarafından şehit edilen ağabeyi Dr. İlhan Varank kabri başında anıldı. Anma törenine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve çok sayıda vatandaş katıldı. Öğle namazının ardından Şehzadebaşı Camii içinde 15 Temmuz Şehidi Prof. Dr. İlhan Varank için mevlit okutuldu. Kur'an-ı Kerim tilavetinin yapıldığı mevlitte sela da okundu. Mevlidin ardından anma töreni İlhan Varank'ın mezarı başında devam etti. Burada da okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından dua edildi.
(İHA)
Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 04:45 Kaynak: İHASon dakika! Liselerin boş kontenjanları ve taban puanları yayımlandı Adnan Oktar duruşması aralıksız 44 gün sürecek! İran'ın el koyduğu İngiliz tankerinin içinden ilk fotoğraf yayınlandı EPDK resmen duyurdu! Elektrik faturaları sadeleşecek