15 Temmuz Şehidine Anlamlı Ziyaret - Son Dakika

15 Temmuz Şehidine Anlamlı Ziyaret

25.08.2016 15:26
15 Temmuz Şehidine Anlamlı Ziyaret, System.String[]

15 Temmuz darbe girişiminde Ankara Gölba?ı’nda şehit olan, Bartın İli Kumluca beldesinden Mustafa Yaman’ın ailesine ziyarette bulunuldu.

15 Temmuz darbe girişiminde Ankara Gölba'ı'nda şehit olan, Bartın İli Kumluca beldesinden Mustafa Yaman'ın ailesine ziyarette bulunuldu.

Ziyarete Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekeriya Dal, Şehit Yakını ve Gaziler Birimiyle birlikte ve Şehit anısına Bartın merkezde açılan Fen ve Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Kurucu Müdürü Mehmet Ku'cu katıldı. Ziyarette İl Müdürü Zekeriya Dal, ailenin kendilerine şehit Mustafa Yaman'ın emaneti olduğunu belirterek her konuda desteklendiğini ve bundan sonra da destekleneceklerini ifade etti. Ailenin sahip olduğu haklarla ilgili bilgilendirmede bulunduktan sonra bir de müjdeli haber verdi. Söz konusu haklar kapsamında şehidin kız kardeşinin, kamuda eğitim durumuna uygun kendi isteği doğrultusunda bir göreve başlatılacağını söyledi.

Şehit Mustafa Yaman adına açılan Fen ve Sosyal Bilimler Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Kurucu Müdürü Mehmet Kuşcu, okulun çok önemsendiğini ve Şehit Mustafa'nın temsil ettiği değerleri yaşatacak nesiller yetiştireceklerini ifade etti.

Okulun hem ahlaki niteliği yüksek, doğru dini bilgi ve yaşam kültürüne sahip hem de akademik başarısı en üst seviyede öğrenciler yeti'tireceğini belirterek TEOG puanı yüksek öğrenciler tarafından tercih edildiğini, tercih sürecinin de Cuma gününe kadar devam edeceğini söyledi.

Söz alan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekeriya Dal, Şehit Mustafa'ya da ancak böyle özellikli ve nitelikli bir okul adının yakışacağını belirterek sıcak ve samimi misafirperverliklerinden dolayı aileye teşekkür etti. - BARTIN

15 Temmuz Şehidine Anlamlı Ziyaret
15 Temmuz Şehidine Anlamlı Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 15 Temmuz Şehidine Anlamlı Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Pasaport harçlarına zam geldi! İşte yeni fiyatlar Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Başkanı Reşat Bahat: Türkiye'de yoğun bakımlarda 500 boş yatak kaldı Paşinyan'ın, Putin ile yapacağı görüşme sonrası istifa edeceği iddia edildi Kadıköy'de Fenerbahçe buz kesti! Beşiktaş, golcü futbolcusuyla farkı 2'ye çıkardı İbo Show'da duygusal anlar! Kibariye'nin 'Annem' yorumu, İbrahim Tatlıses'i ağlattı Cinnet getiren kayınpeder dehşet saçtı! Torunlarının gözü önünde gelinini vurup, intihar etti Son Dakika: TSK'ya yönelik sözleri için CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında soruşturma başlatıldı Alişan ve Demet Akalın'ın Şanlıurfa'daki tedbirsiz ziyafeti tepki çekmişti! Belediye iddialara yanıt verdi