Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi - Son Dakika

Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi

21.11.2020 09:54

Çalıştıkları firmada paralarını alamadığını iddia eden bir grup işçi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne geldi. Gruptan 2 kişi köprünün korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, intihar girişiminde bulunan vatandaşlar ikna edildi. Köprüye gelen grup ise ekipler tarafından gözaltına alındı.

Bugün sabah saatlerinde çalıştıkları firmadan paralarını alamadıkları gerekçesiyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen bir grup eylem yapmak istedi. Köprü üzerinde grubu gören vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edilirken, gruptan iki kişi köprü korkuluklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

2 KİŞİ KÖPRÜNÜN KORKULUKLARINA ÇIKTI

Ekipler, intihar girişiminde bulunan şahısları ikna edebilmek için yoğun bir çaba sarf etti. Medyaya yansıyan görüntülerde şahıslardan birinin demir korkuluklar üzerinde durduğu görülürken, diğerinin ise deniz tarafına geçerek demirliklere tutunduğu görüldü.

GÖZALTINA ALINDILAR

Uzun süren ikna çalışmasının ardından köprü korkuluklarından indirilen 2 kişi ve gruptakiler gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

TRAFİKTE YOĞUNLUK OLDU

Öte yandan köprüde yaşanan hareketlilik trafiği olumsuz şekilde etkiledi. Köprü üzerinde ve köprüye çıkan yollarda yoğun bir trafik olduğu bilgisine ulaşıldı.

Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi
Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Paralarını alamadıkları için intihar girişiminde bulunan işçiler ikna edildi - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Enginyurt Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Ordu'ya bir el atın, küçük esnaf batıyor Bakan Soylu'dan olası İstanbul depremiyle ilgili hayati uyarı: Aksi felakettir, hiç lafı eğip bükmeye gerek yok Son Dakika! Oruç Reis'in Akdeniz'deki görev süresi 29 Kasım'a kadar uzatıldı Eşi Gökhan Çıra'nın kendisini aldattığı ileri sürülen Melisa Emirbayer'e şiddet uyguladığı söylenen Selin Ciğerci gözyaşlarına boğuldu Alman medyasından Türk İHA ve SİHA'larına övgü dolu sözler: Avrupa ülkeleri baş edemez Bu hafta borsa kazandırdı, altın ve döviz kaybettirdi Vatandaşların kısıtlamayı yanlış anladığı kentimizde in cin top oynuyor Sahte pasaportla yurt dışına kaçmaya çalışan PKK'lı kadın terörist böyle yakalandı