12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında - Son Dakika

12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında

19.01.2021 15:12

Meksika'da 15 yaşındaki çocuktan hamile kalan 12 yaşındaki kız çocuğu doğum yaptı. Haberi sosyal medya hesabından duyuran belediye başkanı, bebeğin 8 aylıkken dünyaya geldiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

Meksika'nın Tecamac şehrinde yaşayan 12 yaşındaki bir kız çocuğu, 15 yaşındaki bir erkek çocuğundan hamile kaldı.

AYLIK MAAŞ BAĞLANDI

Belediye başkanı Mariela Gutierrez Escalante, sosyal medyadan bu haberi duyurarak bebeğin 8 aylık doğduğunu açıkladı. Mariela, paylaşımında anneye aylık maaş bağlandığını ve bebeğin tüm sağlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanacağını söyledi.

AİLE TORUN SAHİBİ OLDUĞU İÇİN MUTLU

Bebekleri dünyaya gelen çift, 15 yaşındaki erkek çocuğunun babaannesinin yanında yaşayacak. Öte yandan aile, torun sahibi oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi.

İsmi açıklanmayan 12 yaşındaki anne ise ilişkilerinden dolayı aileleri tarafından dışlanmadıklarını aksine kendilerine destek olunduğunu anlattı.

12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında

Son Dakika Dünya 12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Son Dakika

ABD'de "tamamen aşılanmış" kişiler için kılavuz yayınlandı! Maske ve mesafe kalkıyor Reytinglere yenik düşen İbo Show'un final yapacağı iddia edildi Rasim Öztekin'in vefatı siyaset, sanat ve iş dünyasını yasa boğdu Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yaz tatili açıklaması: Okullar 2 Temmuz'a kadar açık Baba 10 yaşındaki çocuğunu boğarak öldürdü, polisi arayıp 'Birini öldürdüm' dedi İngiltere, 90 adetlik F-35 savaş uçağı alımını iptal etti Aleyna Tilki'nin İşte Bu Benim Masalım dizisinden kazandığı para belli oldu Kalp krizi geçiren babasının başından ayrılmayan Pelin Öztekin'in hastane önündeki hali yürek burktu