12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında - Son Dakika

12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında

19.01.2021 15:12

Meksika'da 15 yaşındaki çocuktan hamile kalan 12 yaşındaki kız çocuğu doğum yaptı. Haberi sosyal medya hesabından duyuran belediye başkanı, bebeğin 8 aylıkken dünyaya geldiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

Meksika'nın Tecamac şehrinde yaşayan 12 yaşındaki bir kız çocuğu, 15 yaşındaki bir erkek çocuğundan hamile kaldı.

AYLIK MAAŞ BAĞLANDI

Belediye başkanı Mariela Gutierrez Escalante, sosyal medyadan bu haberi duyurarak bebeğin 8 aylık doğduğunu açıkladı. Mariela, paylaşımında anneye aylık maaş bağlandığını ve bebeğin tüm sağlık hizmetlerinden ücretsiz faydalanacağını söyledi.

AİLE TORUN SAHİBİ OLDUĞU İÇİN MUTLU

Bebekleri dünyaya gelen çift, 15 yaşındaki erkek çocuğunun babaannesinin yanında yaşayacak. Öte yandan aile, torun sahibi oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi.

İsmi açıklanmayan 12 yaşındaki anne ise ilişkilerinden dolayı aileleri tarafından dışlanmadıklarını aksine kendilerine destek olunduğunu anlattı.

12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında

Son Dakika Dünya 12 yaşında hamile kalan kız çocuğu doğum yaptı! Bebeğin babası ise 15 yaşında - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Askerden yeni gelen gencin cansız bedeni su kanalında bulundu, acılı anne sinir krizi geçirdi Kasımpaşa'daki Divanhane İBB ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nı karşı karşıya getirdi Maçta sakatlanan Mesut Özil'e en büyük destek eşi Amine Gülşe'den geldi Barışma teklifini reddeden karısına satırla saldırdı Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11 şehidimizin cenaze töreninde konuştu: Rabbim şehitlik makamını bizlere de nasip etsin Bitlis'te şehit olan 11 askerimiz için Ankara'da devlet töreni düzenlendi Trabzon'da akılalmaz olay! Temaslılarını gizlediler, gerçek boş pide kutularıyla ortaya çıktı Bitlis'te şehit olan Uzman Çavuş Demirci'nin vasiyeti yürek yaktı: Şehit olursam beni babamın yanına gömün