Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı - Son Dakika

Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı

26.11.2020 10:06

Adana'da annesinin dostu tarafından istismar edilen 15 yaşındaki kız, durumu anlattığı annesinden "O yapmaz" cevabını aldı. Daha sonra sosyal medyadan tanıştığı erkek arkadaşı tarafından da istismara uğrayan küçük kız, annesini yine inandıramayınca halasının evine sığındı. Aile; anne ve sevgilisinin ifade verip serbest bırakılmasına isyan etti.

Adana'nın Saimbeyli ilçesinde yaşayan bir çift, yaklaşık 1 yıl önce araları bozulunca boşanma davası açıp ayrı yaşamaya başladı. Çiftin 3 çocuğundan 2'si annenin yanında kalırken diğeriyse çalıştığı için aileden ayrı hayatını sürdürdü.

"O, ÖYLE ŞEYLER YAPMAZ"

Anne H.Ö. iki kızı ile birlikte yaşarken iddiaya göre Y.Ö. isimli biriyle tanışarak arkadaş oldu. Geçen Mayıs ayında ise Y.Ö, kadının 15 yaşındaki kızını taciz etti. Bunun üzerine kız, durumu annesine anlattı. Anne ise küçük kıza inanmayarak, "O öyle yapmaz. Sen yaparsın o yapmaz" dedi.

Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı

"BAĞIRIRSAN ADIN ÇIKAR, SENİ BURADA BARINDIRMAZLAR"

Haziran ayında ise küçük kız ailesiyle pikniğe gittiği sırada ağabeyinin arkadaşı 22 yaşındaki G.İ'yi gördü ve daha sonra ikili sosyal medya üzerinden tanışarak sevgili oldu. Bir süre sonra ise G.İ. küçük kıza sürekli 'Buluşalım' diye ısrar etmeye başladı. Küçük kız, ısrarlara dayanamayarak annesi evdeyken 2 katlı evlerinin alt katında buluşabileceklerini söyleyip G.İ'yi davet etti. G.İ. ise eve geldiğince küçük kızın ağzını kapayıp tecavüz edip, "Burası köy yeri. Bağırırsan adın çıkar, seni burada barındırmazlar" diyerek tehdit etti.

Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı

ANNESİ VE ERKEK ARKADAŞI SUSMASI İÇİN KÜÇÜK KIZI DÖVDÜ

Bir gün sonra küçük kızın annesi, "Sen G.İ. ile birlikte oldun" deyip durumu erkek arkadaşı Y.Ö'ye anlattı. Küçük kızı darp edip susması için baskı yaptılar. Ekim ayında ise baskılara dayanamayan küçük kız babası A.Ö.'yü arayıp Adana'nın Seyhan İlçesi'nde yaşayan hala Z.Ö.'nün yanına gitmek istediğini söyledi.

İSTİSMARI FARK EDEN HALA SAVCILIĞA KOŞTU

Halasının yanına geldiğinde ise küçük kızın halinde tuhaflık fark eden kadın, H.Ö.'nün ağzını aramaya başladı. H.Ö. durumu halasına anlattı. Taciz ve tecavüzü duyduktan sonra sinir krizi geçiren hala Z.Ö., yeğenini alıp polise ve savcılığa gidip suç duyurusunda bulundu.

SERBEST BIRAKILDILAR

Taciz ve tecavüz olayını gerçekleştiren şüpheliler ile anne H.Ö. gözaltına alınıp ardından serbest bırakıldı. Hala ile yeğeni şimdi bir an önce şüphelilerin tutuklanmasını istiyor

Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı

"REZİL OLURSUN"

Başından geçen acı süreci anlatan H.Ö. "Annemin dostu ilk başta beni taciz etti. Ben anneme tacizi söyledim ama bana inanmadı. 'Sen yaparsın, o yapmaz' dedi. Daha sonra kendim sosyal medyadan bir arkadaş edindim ve daha sonra sevgili olduk. Buluşmak istedi sürekli, bende en son tamam diyerek kabul ettim. Eve geldi ve bana tecavüz etti. Annemler yukarıdaydı ama duymadılar. Bağırmak istedim ama ağzımı kapatıp, 'Burası köy yeri, sen rezil olursun' dedi. Elimden bir şey gelmedi, yapamadım" diye konuştu.

"SABAH UYANDIĞIMDA BANA DOKUNUYORDU"

Tecavüze uğradıktan sonra annesinin arkadaşı tarafından da tekrardan tacize uğradığını söyleyen H.Ö., "Annem sabah uyandığımda her şeyi biliyordu. Sen şu kişiden tecavüze uğradın dedi. Ondan sonra bu olayı gidip sevgilisine anlattı. Y.Ö. ise bu olayı kapatalım deyip beni susturdu. Haziran ayında tecavüzden sonra bana Y.Ö., 'Benimle birlikte olursan seni okutacağım, bakacağım' dedi. Ben ise 'hayır' dedim. Korktum. Anneme bunları yine anlatsam inanmayacaktı. Tecavüzden sonra yine beni taciz etti. Bir kere annem beni onun evine bırakmıştı sabah uyandığımda o kişi bedenime dokunuyordu. Tekme atıp kaçtım ve anneme anlattım ancak annem yine inanmadı" ifadelerini kullandı.

"TECAVÜZÜN SUÇU BİR GÜNLÜK MÜ?"

Psikolojik olarak çok kötü çöküntüye girdiği için halasının yanına geldiğini anlatan H.Ö., daha sonra şunları söyledi: "Halama olayı anlattım ve halam bunu örtbas etmeyip savcılığa götürdü beni. O kişiler içeri alındı ama geri serbest bırakıldı. Tecavüzün suçu 1 günlük mü? Ben sadece adaletin yerini bulmasını istiyorum. Okuyorum ben, 10. sınıfım. İleride gardiyan olmak istiyorum, benim hayatımı kararttılar. Başkalarının hayatı kararmasın. Adalete güveniyorum."

"UYKU UYUYAMIYOR"

Hala Z.Ö. durumu öğrendiği anda psikolojisinin çok bozulduğunu söyleyerek, şunları kaydetti: "Bu olayı duyduğumda Cumartesi günüydü. Direk aldım savcılığa oradan da polise götürdüm. Ben Allah'a güveniyorum. Herkes yaptığını çeksin. Adalete de güveniyorum. Şuan o kişiler serbestiz diye sevinmesinler. Ben her zaman Allah'a ve adalete güveniyorum. Bu masuma yazık değil mi? Uyku uyuyamıyor. Her gün arkadaş gibi yanıma alıp konuşuyorum. 'Annem bana niye senin gibi konuşmadı, hep o erkek arkadaşını savundu' dedi. Annenin yanında işte 1 çocuk kaldı. Babası da inşallah onu alacak. Adalete güveniyoruz" dedi.

Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Önce annesinin dostu sonra da erkek arkadaşı istismar etti! En acısı da annesini hiçbirine inandıramadı - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • bhf : karakola gidip ifade versen herşey ortaya çıkar ama annene söylersen daha çok yıllarca yemeye deam edersin Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • vatandaş: Yazık..Umarım suçlular cezalandırılır..Toplum ne der düşüncesi ile tecavüze uğrayanlar seslerini çıkaramıyor..Sizi bu duruma düşüren zaten o toplumdaki insanlar.Susmayın..Sustukça bunu yapanlar daha da cesaretlenip başka insanların hayatını karartır..Konuşun ki başkaları da zarar görmeden bu kişiler gerekli cezaları alsın.. Cevap Yaz 33 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

İmamoğlu'nun Galatasaray'a bağış yapması sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü! Fenerbahçeliler İBB Başkanını kendi kampanyalarına davet etti Mehmet Ali Erbil'in konuk olduğu İbo Show'da duygusal anlar! Gözyaşları sel oldu Kız arkadaşına intihar mesajı atan genç için ekipler seferber oldu Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Erdoğan Bayraktar'dan çok konuşulacak Muharrem İnce paylaşımı! Yeni kurulacak partiye mi katılıyor? Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti