15 Yaşındaymış Gibi Rol Yaptı Başına Büyük İş Açtı! - Son Dakika

15 Yaşındaymış Gibi Rol Yaptı Başına Büyük İş Açtı!

21.10.2015 09:22

ABD'de aslında 23 yaşında olan kız, 15 yaşından küçük erkeklerden hoşlandığı için kendini olduğundan küçük gösterdi. Ancak durumu fark eden sevgilisinin annesi kıza dersini verdi.

Sosyal medyada pek çok kişi olduğundan farklı davranabiliyor. Hatta bazıları kendisini tamamen farklı biriymiş gibi tanıtabiliyor. Bu da özellikle gençlerin ve çocukların sosyal medyada çok daha dikkatli olmalarını gerektiriyor. ABD'de yaşanan bir olay durumun ne kadar ciddi olabileceğini ortaya çıkarttı.

GERÇEK YAŞI ORTAYA ÇIKINCA BAŞINA İŞ AÇTI

Sosyal medyada yabancılarla tanışıyor musunuz? Tanışırken ne kadar güveniyorsunuz? Siz bu sorunun cevaplarını düşünürken biz size ibretlik bir olayı aktaralım. Anna Areola-Hernandez adlı bir kadın ABD 'de pek çok sosyal medya hesabı üzerinden yaş grubu oldukça düşük erkeklerle tanışıyor ve iletişim kuruyordu. Çektiği fotoğraflardan, paylaştığı iletilere kadar tamamen 15 yaşında bir genç kız olduğu imajını yaratan Hernandez, gerçek yaşı ortaya çıkınca başına büyük bir iş açtı!

KURBANININ ANNESİ TAKİBE ALDI

Aslında 23 yaşında olan ve Arziona'da yaşayan Hernandez, 15 yaşından küçük erkek çocuklarına karşı ilgi duyuyordu ve onlarla ilişki kurmak için sosyal medyayı bir silah olarak kullanıyordu. Pek çok farklı erkek çocuğuyla ilişki yaşayan Hernandez en son 6 ay süren bir ilişkisindeki "kurbanının" annesinin gazabına uğradı. 13 yaşındaki oğlunun yeni kız arkadaşından şüphelenen anne, Hernandez'i takibe aldı ve onun 23 yaşında olduğunu öğrenince polise ihbarda bulundu.

DAHA ÖNCE DE YAPMIŞ

Hernandez'in Snapchat, Tinder, Facebook, Tango, Twitter ve daha pek çok sosyal medya hesabını takibe alan polis, genç kadının kurduğu tuzağı tüm boyutlarıyla ortaya çıkarttı. Polisin hazırladığı raporda Hernandez yaşları 13-15 arasında değişen pek çok genç erkekle Hernandez'in defalarda cinsel ilişki yaşadığı yer alıyordu. "Tiny Hernandez" ve "Ana Hernandez" rumuzlarını kullanan genç kadının çok başarılı bir şekilde 15 yaşında olduğuna herkesi inandırdığı görülüyordu.

12 ayrı suçtan yargılanacak olan Hernandez'in durumu ABD'de ilginç bir olayı da ortaya çıkarttı.

15 Yaşındaymış Gibi Rol Yaptı Başına Büyük İş Açtı!

Son Dakika Dünya 15 Yaşındaymış Gibi Rol Yaptı Başına Büyük İş Açtı! - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaray'da Feghouli ve Linnes, Erzurumspor maçının kadrosunda yer almadı Son dakika: Meclis'e sunulacak vergi yapılandırması teklifi neleri kapsayacak? AK Partili isim tek tek açıkladı 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğa işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek
10:08