Son Dakika Haberleri: 15 Yıldır Her Gün Kendi Tasarladığı Gömleklerini Giyiyor

15 Yıldır Her Gün Kendi Tasarladığı Gömleklerini Giyiyor

7 yıl önce

Kastamonu Belediyesi personellerinden Nejdet Karakoca, 15 yıldır her gün kendi tasarladığı gömleklerini giyerek işe geliyor.

15 Yıldır Her Gün Kendi Tasarladığı Gömleklerini Giyiyor, System.String[]
Kastamonu Belediyesi personellerinden Nejdet Karakoca, 15 yıldır her gün kendi tasarladığı gömleklerini giyerek işe geliyor.

Kastamonu Belediyesi Cumhuriyet Meydanı otobüs duraklarında 15 yıldır görev yapan Nejdet Karakoca (33), her gün kendi tasarımı olan gömleklerini giyerek işe geliyor. Giydiği gömlekleri kağıt üzerine kalemle tasarladığını ve daha sonra terziye giderek diktirdiğini belirten Karakoca, yaklaşık olarak 15 yıldır bu şekilde işe geldiğini söyledi. Nurgül Yeşilçay'ın başrol oynadığı Eğreti Gelinde de rol aldığını ifade eden Karakoca, "Televizyonlarda yetenek yarışmalarında yarışanları gördüm. Bundan esinlenerek kalemle tasarım yapmaya başladım. Yaklaşık olarak 15 yıldır kendi tasarladığım gömleklerimi terziye diktirip, bu şekilde işe geliyorum. Şu anki hayalim ise Kurtlar Vadisi Pusu'da görev almak" dedi.

(Vİ-

12.10.2012 10: 48: 01

TSI

NNNN - KASTAMONU
Haber Yayın Tarihi : 12.10.2012 11:12 Kaynak: İHABaşakşehir'de Arda Turan Depremi! Yollar Ayrılıyor Dede, İçine Şeytan Kaçtığını Söylediği 2 Yaşındaki Torununu Yanan Sobaya Attı Ünlü Sunucu Nazlı Çelik, Haberi Sunarken Kendini Tutamadı: Allah Belanı Versin