15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı - Son Dakika

15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı

23.10.2020 16:44

15 yıldır komada olan Suudi prens Al-Waleed bin Khalid Al-Saud, ilk kez parmaklarını oynatabildiği anların videosu sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

Videoda bir kadının, prense yaklaşıp ''Merhaba'' dediği görülüyor. Prens buna karşılık olarak parmaklarını oynatarak kadına selam veriyor. Kadın prense ''Ellerini daha yükseğe kaldır'' demesi üzerine parmaklarını oynatan prens, sonunda elini tamamen kaldırmayı başardı.

200 BİN KİŞİ TARAFINDAN İZLENDİ

Sosyal medya üzerinden yaklaşık olarak 200.000 kişi tarafından izlenen video, prenses Noura bint Talal Al-Saud ve diğer kraliyet ailesi üyeleri tarafından paylaşıldı.

15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı

BEYNİNDE OLUŞAN HASAR NEDENİYLE KOMAYA GİRMİŞTİ

Prince Al-Waleed, 2005 yılında askeri okul öğrencisiyken geçirdiği kaza sonrası beyninde oluşan hasar nedeniyle komaya girmişti. O tarihten itibaren makinaya bağlı yaşayan prens, en son beş yıl önce fiziksel olarak hareket etmişti. Milyarder Prince bin Abdulaziz Al-Saud'un kardeşi olan prensin babası, oğlunun tam olarak iyileşeceğinden asla umudunu yitirmediğini söyledi.

15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı

Son Dakika Dünya 15 yıldır komada olan prens, ilk kez elini oynattı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (1)
  • kemal çelebi: yaşasan ne ölsen ne.. yaşasan bir kaç mankene birkaç milyon dolarlık hediyeler alacan.. ölsen cehennemde şeytanla tavla oynayacan.. yinede gecmiş olsun Cevap Yaz 72 26 Yayından Kaldır

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı Eski eşini öldürdüğünü soğukkanlılıkla anlattı: Erkeklerin numaralarını kadın ismiyle kaydetmiş