Son Dakika Haberleri: 16 Ekim'de MasterChef Türkiye'ye Kim Veda Etti?

16 Ekim'de MasterChef Türkiye'ye Kim Veda Etti?

29 gün önce

Herkesin merakla takip ettiği MasterChef Türkiye'den elenen isim belli oldu. Peki dün akşam Murat, Eslem, Atakan ve Doruk'un eleme potasında olduğu yarışmaya kim veda etti?

Masterchef`te hırs rekabet her geçen gün daha da artıyor. Kıran kırana geçen mücadeleler izleyiciyi ekran karşısına kilitledi. Eleme potasına giren Atakan, Eslem, Murat ve Doruk'un kıyasıya yarıştığı son bölümde yarışmaya veda eden isim Atakan oldu.

YARIŞMAYA VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU

MasterChef Türkiye'de kim elendi sorusu sevilen programın takipçileri tarafından araştırılmaya başladı. Her hafta pazartesi ve salı akşamı yeni bölümleriyle ekranlara gelen MasterChef'te eleme adayları Murat, Doruk, Atakan ve Eslem olmuştu. Final etabında en kötü yemek pişiren yarışmacılardan biri yarışmaya veda etti. Bu hafta yarışmaya veda eden isim, yarışa sonradan katılan Atakan oldu.

KIYASIYA REKABET DEVAM EDİYOR

Yarışmanın pazartesi günü yayınlanan bölümünde mavi takım yarışı kazanırken, dün akşam yayınlanan bölümde kırmızı takım kazandı. Kırmızı takımın yarıştığı dokunulmazlık oyununda ise mavi takım yarışmacılarının belirledikleri yemekleri kırmızı takımdan seçtikleri arkadaşları yaptı.


YORUMLAR


İki Kadını Dövdüğü İddia Edilen Yusuf Harputlu'dan Şaşırtan Açıklama: Ben Değilim, Kuzenim Yapmış Lisede Skandal! Kadın Öğretmen, 2 Öğrencisini Evine Götürüp Birlikte Oldu

ABD'den Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama: Herhangi Bir Görüşme Yok