Son Dakika Haberleri: 16 kamerayı durduran hırsız, 1 kamerayı unutunca yakalandı

16 kamerayı durduran hırsız, 1 kamerayı unutunca yakalandı

3 gün önce

Fabrikaya giren hırsız, 17 güvenlik kamerasından 16 kameranın kayıt işlemini durdurdu ancak birini unutunca yakayı ele verdi.

Kayseri'de bir fabrikaya giren hırsız, 17 güvenlik kamerasından 16 kameranın kayıt işlemini durdurdu ancak birini durdurmayı unutunca yakayı ele verdi.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bir çelik kapı fabrikasında geçen hafta Cuma günü saat 17.20 sıralarında meydana gelen olayda fabrikanın anahtarını ele geçiren hırsız, fabrikaya girip, yarım saat içerisinde fabrikada bulunan 16 kameranın kayıt işlemini durdurdu.

1 KAMERAYI UNUTUNCA YAKAYI ELE VERDİ

1 kamerayı unutan hırsız fabrikaya ait kaşe, elemanların giriş çıkış imza listesi, maaş bordroları, kimlere, hangi şehre mal gittiğinin ne kadar alacak vereceğinin olduğu yazan ajanda gibi önemli evrakları alıp, kapıyı tekrar kilitleyerek gitti.

Hırsızın kaydını durdurmayı unuttuğu kamera görüntülerinde fabrika içerisinde bulunan laptop, çekmecede takı, PC gibi malzemeleri çalmaması dikkat çekerken, hırsız götüremediği bir evrak dolusu çantayı ve koliyi de merdivene bırakıp gittiği belirlendi.

Polis ekiplerinin olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

16 kamerayı durduran hırsız, 1 kamerayı unutunca yakalandı
Haber Yayın Tarihi : 13.06.2019 10:03 Kaynak: İHA

YORUMLAR (1)
  • Yahni: Muhtemelen bu kişi fabrikanın mevcut ya da eski bir çalışanıdir ve asıl amacı maddi hırsızlik değik iş yerine zarar vermek. Fabrija sahiplerinden birileriyle muhtemelen tartışmışlardır falan. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Kayseri'de vatandaşlar enerji santralinin dumanları yüzünden maskeyle geziyor! İmamoğlu ve Yıldırım'ın karşılaşması aile fotoğrafıyla bitti AA'dan açıklama: AA, seçim sonucu açıklayan değil, veri aktaran bir medya kuruluşudur Uğur Dündar'dan "Yıldırım-İmamoğlu" ortak yayını için ilk yorum