16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı Kampı Başladı - Son Dakika

16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı Kampı Başladı

06.12.2014 16:35
16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı Kampı Başladı, System.String[]

16 Yaş Altı Milli Futbol Takımının, 9 ve 11 Aralık'ta Antalya'da İspanya ile yapacağı hazırlık maçlarının kampı başladı.

16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın, 9 ve 11 Aralık'ta Antalya'da İspanya ile yapacağı hazırlık maçlarının kampı başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Riva'daki  TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanan ay-yıldızlı oyunculara teknik ve fiziksel testler uygulandığı bildirildi.

Milli Takımlar Fiziksel Performans Departmanı Sorumlusu Levent Şahin ve performans antrenörleri Ömür Altunsöz ile Muratcan Üner gözetiminde sahada yapılan çalışmaların, İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretim üyeleri ve öğrencilerinin işbirliği ile gerçekleştiği belirtildi. Oyunculara esneklik, çabukluk, patlayıcı kuvvet, sürat ve dayanaklılık testlerinin uygulandığı da ifade edildi.

Genç futbolculara yapılan teknik testleri ise İstanbul bölge antrenörleri İsmail Taviş, Sinan Turhan, Ersoy Sandalcı ile Futbol Gelişim Direktörlüğü'nden Taygun Erdem ve Sinan Bozkurt'un gerçekleştirdiği kaydedildi. - İstanbul

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor 16 Yaş Altı Milli Futbol Takımı Kampı Başladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Maradona'nın oğlu olduğunu iddia eden Santiago Lara: Otopsi yapılmasını istiyorum Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü Asgari ücret zammı için ilk öneri HDP'den geldi: 4 bin TL olsun İran, öldürülen Muhsin Fahrizade için intikam yemini etti Aracını otoparka bırakan Yasemin Şefkatli geçmiş dönem borcunu öğrenince şaşıp kaldı Ordu'da hastanelerin poliklinik, otopark ve yemekhaneleri yoğun bakıma dönüştürülüyor Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu "İntihar etti" dediği eşi kurtulunca gerçekler ortaya çıktı! Tecavüz edip başından vurmuş