Son Dakika Haberleri: 16 Yaşındaki Kızla 3 Senedir Beraber Olduğu Ortaya Çıkan Belediye Başkanı Tutuklandı

16 Yaşındaki Kızla 3 Senedir Beraber Olduğu Ortaya Çıkan Belediye Başkanı Tutuklandı

8 ay önce

İngiltere'nin Godalmilg şehrinin Belediye Başkanı Simon Thornton, 16 yaşındaki kız çocuğu ile 3 senedir süren beraberliğinin ortaya çıkması üzerine tutuklandı.

İngiltere'nin eski Godalming Belediye Başkanı, küçük yaştaki kız çocuğu ile birlikte olmak suçundan tutuklandı. 46 yaşındaki Simon Thornton, 20'den fazla cinsel suç ile suçlanıyor.

"SİZ BENİM KİM OLDUĞUMU BİLİYOR MUSUNUZ"

Surrey kasabasındaki bir kasapta tutuklanan Thornton polislere, "Benim Godalming Belediye Başkanı olduğumu biliyor musunuz?" diye sordu. Thornton'ın şimdi 16 yaşında olan çocuk ile 3 senedir birlikte olduğu ve cinsel ilişki yaşadığı açıklanırken aynı zamanda evinde pek çok cinsel içerikli uygunsuz materyal de ele geçirildi.

PEK ÇOK FARKLI YERDE BERABER OLMUŞ

16 yaşındaki kurban, kendisine yapılanları bildirmek ve hayatında yarattığı etkiyi ayrıntılarıyla anlatmak için gösterdiği cesaretten dolayı övgü topladı.

Thornton'ın kızı, 13 yaşından itibaren kendi evinde, ofisinde, ormanlık alanda ve minibüsünde hedef aldığı açıklandı.

EŞİ İLE AYNI YATAĞA SOKMUŞ

Eski belediye başkanının durumu normelleştirmek için genç kızı evine getirip eşi ile aynı yatağı paylaştırdığı ve üçlünün zaman zaman beraber uyuduğu öğrenildi.

Depresyonda olan genç kızın şimdi kendini tecrit ettiği öğrenilirken, eski başkana 9 yıl hapis cezası isteyen hakim, "Bu, onun savunmasızlığını sömürdüğün için" dedi.


YORUMLAR


Polis Memurunun Ekip Otosunda Cinsel Saldırı Davası Sonuçlandı Avcılar'da Ücretlerini Alamayan Temizlik İşçileri İş Bırakınca Sokaklarda Çöp Yığınları Oluştu

Sebze ve Meyveden Sonra Balıkçılar da Tanzim Satış İstiyor