Son Dakika Haberleri: 17 Suçtan Aranıyordu Yakalandı

17 Suçtan Aranıyordu Yakalandı

3 ay önce

KONYA'da 17 ayrı suçtan aranan yağma, gasp ve hırsızlık suçlarından hakkında 15 yıl hapis cezası bulunan 30 yaşındaki Nuri Kaya polisin operasyonu sonucu yakalandı.

17 Suçtan Aranıyordu Yakalandı, System.String[]
KONYA'da 17 ayrı suçtan aranan yağma, gasp ve hırsızlık suçlarından hakkında 15 yıl hapis cezası bulunan 30 yaşındaki  Nuri Kaya polisin operasyonu sonucu yakalandı. Kaya, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Konya  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp Büro Amirliği ekipleri,  8 Ağustos günü merkez  Karatay ilçesi Akabe Mahallesi  Cemil Çiçek Caddesi üzerinde bulunan bir inşaatta çalışan bekçinin parasının gasp edilmesi ve yaralanması olayı ile ilgili çalışma başlattı. Ekipler yapılan çalışma sonrası şüphelinin daha öncede poliste farklı suçlardan 40 kaydı bulunan  Nuri Kaya olduğunu tespit etti.  Polis, Kaya'nın gidebileceği adreslere baskın düzenledi. Polisten kaçan Kaya, bu süre içerisinde  Çumra İlçesi'nden otomobil hırsızlığı ve merkez  Selçuklu İlçesi  Sakarya Mahallesi'nde güveni kötüye kullanma suçlarına karıştığı belirlendi.  Polis, Kaya'nın  Selçuklu ilçesi Hanaybaşı Mahallesi'ndeki bir adreste bulunduğu bilgisini alması üzerine eve baskın düzenlendi. Yapılan baskında  Nuri Kaya yakalanarak gözaltına alındı. Kaya'nın, gasp, yağma, hırsızlık, kasten yaralama, güveni kötüye kullanma gibi 17 farklı suçtan arandığı ve hakkında 15 yıl hapis cezası bulunduğu belirtildi. Kaya'nın ayrıca babasına ait bir traktörüde babasından izinsiz sattığı ifade edildi.

Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, kasten yaralama, oto hırsızlığı ve güveni kötüye kullanma suçlarından adliyeye sevk edilen  Nuri Kaya çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

- Konya
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!