17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları - Son Dakika

17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları

14.10.2017 16:56
17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları, System.String[]

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları kapsamında, Taraklı'da etkinlik düzenlendi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları kapsamında, Taraklı'da etkinlik düzenlendi.

Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi ile Sakarya Anadolu Lisesi'nde düzenlenen söyleşiler ve Taraklı'da gerçekleştirilen etkinliklerde şairler lise öğrencileriyle buluştu.

Söyleşilerde İdris Mahfi, Ercan Yılmaz, Yılmaz Daşçıoğlu, Osman Özbahçe, Hüseyin Karacalar, İdris Ekinci ve Asma Alhaj öğrencilerle bir araya geldi ve soruları cevaplandırdı.

Programda konuşan Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, kültürün toplumların gelişmesine ve bir arada kalmasına vesile olan bir öğe niteliği taşıdığını belirterek, "Öncelikle bu etkinlik için Büyükşehir Belediyesi'ne ve emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Sakarya'nın turizm yüzü olan, tarihiyle en eski yerleşim yeri olan ve kültürünü koruyan Taraklı'nın böyle bir geceye ev sahipliği yapmasına vesile olan herkese teşekkür ediyorum." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 17. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları - Son Dakika


Son Dakika

Burak Yılmaz'dan takım arkadaşı Jonathan David'e destek: Gol atamamak her forvetin başına gelebilir Son Dakika: Yaşlı komşusuna şiddet uygulayan ünlü şarkıcı Halil Sezai tahliye edildi Koronavirüse yakalanan dünyanın en uzun insanı Sultan Kösen 1 haftadır yoğun bakımda Fransız devi Lyon, devre arasında F.Bahçe'den Ozan Tufan'ı isteyecek Brooklyn Beckham, sevgilisiyle küvet pozlarını paylaşarak ilişkilerinin yıldönümünü kutladı Mesut Yılmaz'ın ölüm haberi memleketini yasa boğdu 29 Ekim kutlamasında utandıran görüntüler: Protokole deri koltuklar, gazilere plastik sandalye Mahalle muhtarı, 4 erkek çocuğuna istismar suçundan tutuklandı