17 Yaşındaki Ege Yazlıklarının Önünden Kaçırıldı - Son Dakika

17 Yaşındaki Ege Yazlıklarının Önünden Kaçırıldı

01.08.2014 16:37
17 Yaşındaki Ege Yazlıklarının Önünden Kaçırıldı

Galatasaray Basketbol Takımı'nın eski oyuncularından Haşim Murat Yurdakul, kızı 17 yaşındaki Ege Yurdakul kaçırıldığını ileri sürdü.

Galatasaray Basketbol Takımı'nın eski oyuncularından Haşim Murat Yurdakul, kızı 17 yaşındaki Ege Yurdakul kaçırıldığını ileri sürdü. Jandarmanın 2 gündür her yerde aradığı Ege'ye henüz ulaşılamadı. Gamze ve Haşim Murat Yurdakul çiftinin iki kızından 17 yaşındaki Ege Yurdakul, iddiaya göre çarşamba akşamı saat 22.00 sıralarında Ezine İlçesi Geyikli Beldesi'ndeki yazlıklarının önünden kaçırıldı. Haşim Murat Yurdakul, eşi Gamze ve kızı Ege Yurdakul'un bir aydır Odunluk İskelesi yakınındaki yazlıklarında kaldığını, kendisinin de 3 gün için yanlarına geldiğini belirterek şunları söyledi:

"Çarşamba günü sabah işlerim nedeniyle İstanbul'a döndüm. Ege, annesi ile yazlıkta kalıyordu. Akşam annesi ile birlikte Odunluk İskelesi yakınında arkadaşlarıyla oturuyorlarmış. Yalnız başına eve dönmek üzere annesinin yanından ayrılmış. Arkasından eşim eve döndüğünde kızımın evde olmadığını görüp, telefon etmiş. Kendisine ulaşamayınca kaçırıldığını anladık."

Haşim Murat Yurdakul, kızı Ege kaçırıldıktan sonra sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan "Dün Gece Saat 22.00'de Ege Yurdakul Adlı Kız Kardeşimiz Ezine Geyikli'de Kaçırılmıştır. Bütün Çevrede Aramalar Yapılıyor Fakat Sonuçsuz. Arkadaşlar Fotoğraftaki Kardeşimizi Görürseniz, Duyarsanız Haşim Murat Yurdakul: 0532 242 58 84 Nolu Numarayı Arayınız" mesajını paylaştı.

Kızını kaçıran kişinin dün gece Facebook'ta kızı adına sahte bir hesap açtığını ve burada kızının adına 'Beni rahat bırakın, ben böyle iyiyim' gibi yazılar paylaştığını ileri süren Haşim Murat Yurdakul, bunun kızına ait ifadeler olmadığını söyledi. Yurdakul, yetkililerden IP adresinden sahte hesabı açan kişiye ulaşabileceklerini söylediğini, fakat bürokrasiye takıldıklarını anlattı.

Bu arada kızını kaçıran kişinin ağabeyinin olayı itiraf ettiğini de belirten Haşim Murat Yurdakul, "Kızımı kaçıran kişi Bayramiç İlçesi Türkmenli köyünden C.T. isimli bir kişi. Kızımıza karşı platonik aşk yaşıyormuş. Bu nedenle de kızımı kaçırdı. Telefonu dahil tüm eşyası evde. Kendi rızası ile kaçmış olamaz. Birlikte olduğu bir erkek arkadaşı var. Bu nedenle gönül ilişkisi de değil" dedi.

Jandarma, bu yıl Sudi Özkan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'ni bitiren Ege Yurdakul'u bulunup, kurtarılması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi

Galatasaray, Okan Buruk'tan sonra paraya para demiyor! İşte 3 günde kombinelerden kulübün kasasına giren miktar Galatasaray, Okan Buruk'tan sonra paraya para demiyor! İşte 3 günde kombinelerden kulübün kasasına giren miktar Son dakika haberi: Galatasaray Nef Basketbol Takımı, Mahir Ağva'yı transfer etti Son dakika haberi: Galatasaray Nef Basketbol Takımı, Mahir Ağva'yı transfer etti Galatasaray Nef, Mahir Ağva ile 2 yıllık anlaşma sağladı Galatasaray Nef, Mahir Ağva ile 2 yıllık anlaşma sağladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 17 Yaşındaki Ege Yazlıklarının Önünden Kaçırıldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement