17 yaşındaki Umut yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı - Son Dakika

17 yaşındaki Umut yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı

30.10.2020 18:16

İzmir'de yaşanan 6.6 büyüklüğündeki deprem sırasında Bayraklı'da yıkılan bir binanın enkazının altında kalan 17 yaşındaki Umut Demir kurtarıldı. Annesi, Umut'a "Anneciğim ben buradayım. Oğlum, buradayım ben" diye seslendi.

İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 17 yaşındaki Umut, sağ olarak kurtarıldı. Annesi "Anneciğim ben buradayım. Oğlum, buradayım ben" diye seslendi.

3 SAAT SONRA ENKEZDAN KURTARILDI

İzmir'de yaşanan 6.6 büyüklüğündeki deprem sırasında Bayraklı'da yıkılan bir binanın enkazının altında kalan 17 yaşındaki Umut Demir kurtarıldı. Annesinin yıkılan binanın yanında beklediği sırada, itfaiye ekiplerinin kurtarma çalışması yürüttüğü Umut'un 3 saat sonra enkazdan çıkarıldığı anlar kameralar tarafından kaydedildi.

ANNE OĞLU ÇIKARILANA KADAR AMBULANSA BİNMEDİ

Yıkılan Egemen Apartmanı önünde ''Oğlum çıkana kadar ambulansa da binmem, hastaneye de gitmem'' diyen annesi de oğluna kavuşmasının ardından başka bir araçla kaldırıldığı hastaneye gitti.

17 yaşındaki Umut'un, yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı
17 yaşındaki Umut'un, yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı
17 yaşındaki Umut'un, yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı
17 yaşındaki Umut yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı

Son Dakika Güncel 17 yaşındaki Umut yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ozan Kabak'ın transferinin gerçekleşmesi halinde G.Saray, satıştan yetiştirme payı alacak İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi Depreme canlı yayında yakalandılar, korkuya kapılıp besmele çekmeye başladılar Prof. Dr. Ahmet Ercan: Depremde 35 atom bombası gücünde enerji boşalması yaşandı Emniyet, deprem üzerinden bölge halkına yönelik aşağılayıcı paylaşımlar için çalışma başlattı İzmir'de meydana gelen depremde viyadük yıkıldı İzmir'de zamana karşı yarış! Kurtarma ekipleri ve vatandaşlar enkazda çalışıyor Oyun oynarken depreme yakalanan gencin yaşadığı korku kamerada