176 Okul Yarıştı, Birinciler Altın Aldı - Son Dakika

176 Okul Yarıştı, Birinciler Altın Aldı

19.01.2012 12:54
176 Okul Yarıştı, Birinciler Altın Aldı, System.String[]

Gaziantep Anafen Dershanesi, Geleneksel 5.Altın Çocuklar Yarışması'nda dereceye giren öğrencileri altınla ödüllendirildi.5.sınıflar arası düzenlenen yarışmaya Gaziantep'ten 176 okul katıldı.

Gaziantep Anafen Dershanesi, Geleneksel 5. Altın Çocuklar Yarışması'nda dereceye giren öğrencileri altınla ödüllendirildi.

5. sınıflar arası düzenlenen yarışmaya Gaziantep'ten 176 okul katıldı. Uğur Plaza Otel'de düzenlenen etkinlikte, Türkiye geneli yapılan sınavlarda başarılı olan öğrencilere madalya, takdir belgesi, çeyrek altın ve değişik hediyeler verildi. Ödül törenine öğrenciler ve velileri yoğun ilgi gösterdi. Programın açılış konuşmasını yapan FEM Dershaneleri Genel Müdürü Ahmet Demir, "Türkiye geneli 80 bin öğrencinin katıldığı sınavda Gaziantep'ten 3 öğrenci 500 tam puan aldı. Bu öğrencilerimizi birer altınla ödüllendireceğiz. Öğrencilerin başarısı için her türlü çabayı sarf etmeye devam ediyoruz. 2011 yılında da eğitim kalitesini artırmak ve başarı çıtasını yükseltmek için akıllı tahta ve Anafan TV gibi hizmetleri uygulamaya koyduk." dedi.

Sevgi ile öğretilenin kalıcı olduğunu söyleyen Demir, derslerin yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelerle de öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükselttiklerini kaydetti. Konuşmanın ardından Anafen Dershanesi'nin amacı ve çalışmalarını konu edinen slayt gösterimi yapıldı. Sınavda başarılı olan öğrencilere tam altın verildi. Sınavlarda başarılı olan okullara ise plaket takdim edildi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel 176 Okul Yarıştı, Birinciler Altın Aldı - Son Dakika


Son Dakika

Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Eski Fenerbahçeli Adil Rami'den Macron'a olay sözler: Senden tiksiniyorum Suudi Arabistan'daki Fransız Konsolosluğu'na saldırı: 1 yaralı Otoyolda 9 araç birbirine girdi, 5'i doktor 10 kişi yaralandı Eline aldığı içki kadehiyle trafiğe çıkıp vatandaşlara 'şerefe' diyen sürücüye ceza yağdı Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Vaka sayısının yüzde 84 arttığı Bursa'da sokağa çıkma yasağı gelecek mi? Vali Bilim Kurulu'nu işaret etti