18 Ayda Yapılacak 18 Proje ile Tanıştı - Son Dakika

18 Ayda Yapılacak 18 Proje ile Tanıştı

19.01.2012 14:36
18 Ayda Yapılacak 18 Proje ile Tanıştı, System.String[]

Çankırı Belediyesi'nce 18 ayda hayata geçirilecek olan 18 projenin tanıtım toplantısına Çankırılılar ilgi gösterdi.100.Yıl Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıda bir süredir Çankırı Belediyesi'nce hazırlanan 18 proje ilk kez kamuoyuna sunuldu.

Çankırı Belediyesi'nce 18 ayda hayata geçirilecek olan 18 projenin tanıtım toplantısına Çankırılılar ilgi gösterdi. 100. Yıl Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıda bir süredir Çankırı Belediyesi'nce hazırlanan 18 proje ilk kez kamuoyuna sunuldu. Salona sığmayan ve dışarıda kalan vatandaşlar için toplantı dev ekranlardan canlı olarak yayınlandı.

Tanıtım toplantısına Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz ile davetliler ve Çankırılılar katıldı. Projeleri profesyonelce hazırlanmış sunumlar eşliğinde anlatan Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı'nın farklı noktalarındaki sorunlarına çözüm olacak ve kent estetiğine çok olumlu katkı sağlayacak 37 farklı proje geliştirdik. Bunlar içerisinde belirlediğimiz 18 projeyi sizlerle paylaşıyoruz. Zaman içerisinde bu projeleri de hayata geçireceğiz. Bugün burada açıkladığımız projeleri birkaç ay içerisinde ihale edeceğiz ve müteahhite yer teslimi yapıldıktan sonra 18 ay içerisinde tamamlayıp sizlerin hizmetine sunacağızö diye konuştu.

Çankırı'da ilk kez yoğun bir katılımla gerçekleşen tanıtım toplantısı ile açıklanan 18 ayda tamamlanacak 18 proje arasında içerisinde spor alanları, rekreasyon ve piknik alanları bulunan Kentpark Projesi, kültür merkezleri, meydan düzenlemeleri, sosyal ve kültürel tesisler bulunuyor.

18 Ayda Yapılacak 18 Proje ile Tanıştı
18 Ayda Yapılacak 18 Proje ile Tanıştı
18 Ayda Yapılacak 18 Proje ile Tanıştı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 18 Ayda Yapılacak 18 Proje ile Tanıştı - Son Dakika


Son Dakika

İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Trabzonspor'da teknik direktör Eddie Newton'ın görevine son verildi Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi İzmir'den güzel haberler de geliyor! Hülya teyze, 17 saat kaldığı enkazdan yürüyerek çıktı Son Dakika! İzmir'de 5 şiddetinde artçı bir deprem meydana geldi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı