18. Oyuncu ve Modellik Kampı, Evren Yaşlak'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi - Son Dakika

18. Oyuncu ve Modellik Kampı, Evren Yaşlak'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

05.05.2021 10:49
18. Oyuncu ve Modellik Kampı, Evren Yaşlak'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi, System.String[]

FRF Global Medya'nın 28 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında Antalya, Kemer Trans Atlantik Otelde 18. kez organize ettiği, oyuncu ve modellik eğitim kampı yoğun katılım ile yapıldı.

FRF Akademi, Evo Holding bünyesinde bulunan Evos Angels işbirliği ile yapılan organizasyonun medya sponsorluğunu Sinemaport yaptı.

Programda konuşmacı olarak, yapımcı Evren YAŞLAK, bilim insanı Recep DAĞISTANLI, yapımcı R. Faruk EKİZLER, yönetmen Cemil USAL, yapımcı Yusuf KISIR, Menajer Aydın GÜLER, Best Model Of Turkey 2020 birincisi Oğuzhan BOLAT, Best Model 2018 birincisi Ulaş Özgür ASLAN, Damat programından Yiğit Çetin ve Spor eğitmeni Ferdi Eliş ve Ali Can Demirkaya yaptı. Yoğun katılımın olduğu programda, pandemi kurallarının en üst seviyede gerçekleştiği bir etkinlik olarak 4 gün boyunca devam etti.

18. Oyuncu ve Modellik Kampı, Evren Yaşlak'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

19. Kamp organizasyonu da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında başlayıp, 23 Mayıs'ta bitecek ve de gene aynı isimlerin yanı sıra, Best Model of Turkey 2018 birincisi Türkan Geyik, Best Model of World 2019 ve Best Model of Turkey 2019 birincisi Derya Ekşioğlu, Best Model of Turkey 2020 birincisi Melisa İmrak gibi tescilli isimlerin katılımıyla gerçekleşecektir.

18. Oyuncu ve Modellik Kampı, Evren Yaşlak'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 18. Oyuncu ve Modellik Kampı, Evren Yaşlak'ın Katılımıyla Gerçekleştirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ta çarpıcı iddia! Sergen Yalçın yeni sözleşme için 23 milyon TL zam istiyor Beşiktaş'ta çarpıcı iddia! Sergen Yalçın yeni sözleşme için 23 milyon TL zam istiyor AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek AK Partili Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısına şartlı destek Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Show TV'den Güldür Güldür hayranlarını sevindirecek radikal karar Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi: Suç çeteleri zehirli yılan gibidir Cumhurbaşkanı Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi: Suç çeteleri zehirli yılan gibidir Direğe çarpan cip ikiye bölündü, enişte ile kayınbirader öldü Direğe çarpan cip ikiye bölündü, enişte ile kayınbirader öldü Çekişmeli davada Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı Çekişmeli davada Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı boşandı Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: "Bana bir şey olmaz" dediler Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi
Advertisement