18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Başlıyor! - Son Dakika

18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Başlıyor!

08.05.2015 09:47
18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Başlıyor!, System.String[]

Her yıl caz müziğinin birbirinden başarılı isimlerini ağırlayan Uluslararası Ankara Caz Festivali başlıyor. Ankara'da Mayıs ayı müzik ile renkleniyor.

9 Mayıs akşamı Next Level Alışveriş Merkezi Podyum açık havada gerçekleşecek açılış konserinde, bir festival geleneği olarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı Cazın Kartalları Orkestrası sahne alacak. Konserde orkestra ile beraber, ülkemizin erkek caz vokallerinden Aydın Kahya'yı ve yaşayan en iyi doğaçlama yeteneğine sahip kadın caz sanatçılarından biri olan usta yorumcu Yıldız İbrahimova'yı dinleme fırsatı bulacaksınız.

Bu yıl festival konserlerinin çoğu cazı daha geniş kitlelerle buluşturmak adına ücretsiz olarak Next Level Alışveriş Merkezi'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek. Festival boyunca Caz kulübünde müzik dinlemenin keyfini çıkarmak isteyenler ise Samm's Bistro'da gerçekleşecek konserler için Samm's Bistro'dan rezervasyonlarını yaptırıp biletlerini temin edebilecekler.

Konserler ile ilgili tüm gelişmeleri www.ankaracazfestivali.com adresinden, festivalin sosyal medya hesaplarından ve NextJazz etiketi ile Next Level AVM sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca konserleri Next Level AVM Facebook sayfasından canlı olarak izleyebilirsiniz.

18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Başlıyor!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 18. Uluslararası Ankara Caz Festivali Başlıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gergin 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Diego Armando Maradona hayatını kaybetti