Son Dakika Haberleri: 18 Yaşında, Yeni Yılın İlk Bebeğini Dünyaya Getirdi

18 Yaşında, Yeni Yılın İlk Bebeğini Dünyaya Getirdi

7 yıl önce

Eskişehir'de 18 yaşındaki Buket Sarı, kentte yeni yılın ilk bebeğini sezaryenle dünyaya getirdi.

18 Yaşında, Yeni Yılın İlk Bebeğini Dünyaya Getirdi, System.String[]
Eskişehir'de 18 yaşındaki Buket Sarı, kentte yeni yılın ilk bebeğini sezaryenle dünyaya getirdi. Eşinin de kendisiyle aynı yaşta olduğunu söyleyen Buket Sarı, 2 kilo 600 gram ağırlığında 48 santimetre boyundaki kızına Naz adını verdiklerini söyledi.

Eskişehir Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi yetkilileri, yılın ilk sezaryenle ve normal doğum sonucunda dünyaya gelen bebeklerin kız olduklarını belirtti. Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne getirilen Buket Sarı, saat 00.10'da 2 kilo 600 gram ağırlığında 48 santimetre boyunda kız bebeğini dünyaya getirdi. Eskişehir'de bir iletişim şirketinde çalışan eşi Anıl Sarı'nın da 18 yaşında olduğunu söyleyen Buket Sarı, "17 yaşındayken evlendim, 18 yaşında anne oldum. Çok mutluyum. Bu yaşta annelik duygusunu tattım. Yaşım çok genç. Bebeğim büyünce onunla anne- kız değil, abla- kardeş, arkadaş gibi olacağız" dedi.

Aynı hastanede saat 00.45'te de 24 yaşındaki Özlem Baş ise normal doğum sonucunda 3 kilo 615 gram ağırlığında 51 santimetre boyunda kız bebek dünyaya getirdi. İkinci çocuğunu dünyaya getirdiğini belirten Özlem Baş, eşi Fatih ile birlikte bebeklerine Reyyan Nur adını vereceklerini söyledi. - EskişehirSahneye Beyaz Lensle Çıkan Rus Şarkıcı, İzleyenleri Önce Şaşırttı Sonra Eğlendirdi Sadece Isparta'da Üretilen Lavanta Balının Kilosu 250 Lira

İçişleri Bakanı Soylu, ABD Büyükelçiliğine Saldırı Hakkında Net Konuştu: Peşlerindeyiz