Son Dakika Haberleri: 18 Yaşındaki Lise Öğrencisi Adnan Oktar'ın Oyunundan Son Anda Kurtuldu

18 Yaşındaki Lise Öğrencisi Adnan Oktar'ın Oyunundan Son Anda Kurtuldu

7 ay önce

Adnan Oktar'ın talimatlarıyla hareket eden bir erkeğin, 18 yaşındaki lise öğrencisini kandırmaya çalıştı. Kendisini kandırmaya çalışan kişinin Oktar'la fotoğrafını gören genç, yaşadığı olayı anlattı.

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre Oktar'ın talimatı ile hareket eden erkeklerin, özellikle zengin ailelerin liseli kızlarını kandırmak için farklı yöntemler kullandığı öne sürülürken bunun bir örneğinin 4 ay önce Çengelköy'de yaşandığı ortaya çıktı. İddiaya göre Oktar'ın A9 TV'sinde çalışan Rıdvan K., Çengelköy'de otobüs duraklarında bekleyen 18 yaşındaki lise öğrencisi F.A.'nın yanına gitti. Bir ödevi olduğunu belirterek genç kızdan yardım istedi ve çekim yaptı.

"BANA İSTANBUL'U GEZDİRİRSEN VİDEONU YAYINLAMAM"

Çekim yapıldıktan kısa bir süre sonra Rıdvan K., F.A.'yı Instagram'dan takip etmeye başladı. F.A., Rıdvan K.'yı profilinden araştırınca Adnan Oktar'la karşılaştı. Bunun üzerine Instagram'dan Rıdvan K.'ya mesaj atarak videonun yayınlanmamasını istedi. Rıdvan K. ise buna karşılık "Tek şartla. Ben İstanbul'u bilmiyorum. Bir gün bana İstanbul'u gezdirir misin?" diye cevap verdi.

"KENDİMİ KORUDUM"

Yaşadığı ilginç olayı Habertürk'e anlatan F.A. "Geçen nisan ayında Çengelköy'de otobüs durağında beklerken bir kamerayla gelen iki genç erkek bana 'Ödev yapacağız. Bize yardımcı olur musunuz?' dediler. Ben de yardımcı olmak için tamam dedim. Çekim yaptılar, bana onlara bir soru sormam gerektiğini söylediler. Ne olduğunu anlamadım, sonra sordum ve yardımcı oldum bir şekilde. Daha sonra bu adam bana Instagram'dan ulaştı. Ben de araştırınca Adnan Oktar bağlantısını gördüm ve videonun yayınlanmamasını söyledim. Bana 'Tek şartla. Ben İstanbul'u bilmiyorum. Bir gün bana İstanbul'u gezdirir misin' diyerek samimiyetsizce teklifte bulundu. Yayınlanırsa şikayetçi olacağımı söyledim. Sonra bu kişiyi engelledim. Videom yayınlanmadı çünkü kendimi korumak açısından şikayetçi olacağımı net olarak ona belli ettim" dedi.

TURNİKE SİSTEMİ

Oktar grubunda A9 TV'de çalışanların Oktar için kız bulmaya çalıştığı, evlenme vaadiyle ya da farklı yöntemle kandırılan kızların 'kız kardeşler' grubuna sokulduğu ancak önce erkek müritlerle ilişkiye girmesinin sağlanıp sonra 'turnike sistemi'nde seks kölesi haline getirildiği öne sürülüyor. Ortaya çıkan bu olayda da liseli kızın bu şekilde kandırılmaya çalışıldığı iddia edildi.

Adnan Oktar'ın Komşusu Konuştu: Eve Girip Çıkarken Tüm Sokak Kapatılırdı

Adnan Oktar'ın Bir Aylık Meyve Masrafı 30 Bin TL

Adnan Oktar'ın Evinde Şok Eden Detay! 127 Ekrandan 24 Saat Röntgen Yapılmış

Mağdur Mürid Yaşar Ertüzün'den Skandal İtiraf: Grup seksi gözlerimle gördüm

Adnan Oktar'ın İlk İfadesi: Akıl Sağlığım Yerinde

Adnan Oktar'ın Aylık Kazancı Dudak Uçuklattı: 10 Milyon Dolar

Oktar, Polis Aracına Bindirilirken Böyle Seslendi: Kahraman Türk Polisi, Devletimi Seviyorum

Adnan Oktar'ın Kandilli'deki Villasına Düzenlenen Baskından Görüntüler

Adnan Oktar Kediciklerini Estetik Merkezine Göndererek Brezilya Poposu İstiyormuş

Adnan Oktar'a Destek Eylemine Katılan Bir Kişi "Evlatlarımı Adnan Oktar'a Feda Ederim" Dedi
Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı

Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı