Son Dakika Haberleri: 18 Yaşındaki Öğrenci Bekaretini 10 Milyon TL'ye Satışa Çıkardı

18 Yaşındaki Öğrenci Bekaretini 10 Milyon TL'ye Satışa Çıkardı

4 gün önce İlandır

Londra'da yaşayan ve ismini Jade olarak açıklayan 18 yaşındaki kız öğrenci, annesinin borçlarını ödemek ve daha iyi bir geleceğe sahip olmak için bekaretini 10 milyon TL'ye satışa çıkardı.

Londra'da yaşayan 18 yaşında Jade, daha iyi bir geleceğe sahip olmak için bekaretini 1,5 milyon pounda Türk parası olarak 10 milyon TL'ye satışa çıkardı.

"BEKARET BELGESİNİ VERECEĞİM"

Kendisin tek başına yoksulluk içinde büyüten annesinin borçlarını ödemek için böyle bir karar verdiğini söyleyen Jade, annesinin kendisine sürekli derslerine odaklanmasını söylediği için hiç erkek arkadaşının olmadığını söyledi. Jade, ayrıca ileride kendi işinin sahibi olmayı, dünyayı gezmeyi ve hayır kurumu kurmak için böyle bir karar aldığını söyledi. Kendisine talep ettiği parayı veren kişiye doktordan aldığı bekaret belgesini vereceğini söyleyen Jade, bir aktör, iş adamı veya futbolcu ile ilk ilişkisin yaşamak istediğini ve birlikte olduğu kişiden kendi işini kurmak için gereken bilgileri alabileceğini ümit ettiğini söyledi.


YORUMLAR (119)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Türkiye Ekonomisi 3. Çeyrekte Yüzde 1,6 Büyüdü Çevre Koruma Kanunu Resmi Gazete'de Yayımlandı! Bunları Yapana Ceza Yağacak

Milyonlarca Araç Sahibini İlgilendiriyor! 2019'da Trafik Sigortasına Zam Yok Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Tahminini Açıkladı! İşte Beklenen Rakamlar