18 Yaşındaki Öğrenci Bekaretini 10 Milyon TL'ye Satışa Çıkardı - Son Dakika

18 Yaşındaki Öğrenci Bekaretini 10 Milyon TL'ye Satışa Çıkardı

06.12.2018 21:06

Londra'da yaşayan ve ismini Jade olarak açıklayan 18 yaşındaki kız öğrenci, annesinin borçlarını ödemek ve daha iyi bir geleceğe sahip olmak için bekaretini 10 milyon TL'ye satışa çıkardı.

Londra'da yaşayan 18 yaşında Jade, daha iyi bir geleceğe sahip olmak için bekaretini 1,5 milyon pounda Türk parası olarak 10 milyon TL'ye satışa çıkardı.

"BEKARET BELGESİNİ VERECEĞİM"

Kendisin tek başına yoksulluk içinde büyüten annesinin borçlarını ödemek için böyle bir karar verdiğini söyleyen Jade, annesinin kendisine sürekli derslerine odaklanmasını söylediği için hiç erkek arkadaşının olmadığını söyledi. Jade, ayrıca ileride kendi işinin sahibi olmayı, dünyayı gezmeyi ve hayır kurumu kurmak için böyle bir karar aldığını söyledi. Kendisine talep ettiği parayı veren kişiye doktordan aldığı bekaret belgesini vereceğini söyleyen Jade, bir aktör, iş adamı veya futbolcu ile ilk ilişkisin yaşamak istediğini ve birlikte olduğu kişiden kendi işini kurmak için gereken bilgileri alabileceğini ümit ettiğini söyledi.

18 Yaşındaki Öğrenci Bekaretini 10 Milyon TL'ye Satışa Çıkardı

Son Dakika Magazin 18 Yaşındaki Öğrenci Bekaretini 10 Milyon TL'ye Satışa Çıkardı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (72)
  • asker 06: parayı alınca iş kuracakmış kurunca gelen müşterilere 'ne arzu etmiştiniz' mi diyecek kolay paraya alışan sadece akşam yemeğine meze olur hiçbir zaman çocuklarına nasıl zengin olduğunu anlatamaz çocukları anladığında yapayanlız kalacak işte ozaman hayat sıfırdan başlar ama yapayanlız hayat ve yaşlı bir kadın Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilinin 'Uygunsuz fotoğraf' şantajı 18 yaşındaki genç kızın hayatını kararttı El frenini çekmeyi unuttuğu aracı camdan içeri atlayarak durdurdu Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak