Son Dakika Haberleri: 180 milyonluk jetini satan Hamilton, piste Scooter ile geldi

180 milyonluk jetini satan Hamilton, piste Scooter ile geldi

7 gün önce

Dünyaca ünlü pilot Lewis Hamilton, 180 milyon TL'lik jetini sattıktan sonra tarifeli uçak sırası beklerken görüntülenmişti. Başarılı pilot bu kez de Silverstone Grand Prix'i öncesi düzenlenecek basın toplantısına Scooter ile gitti.

Dünyaca ünlü Formula 1 pilotu Lewis Hamilton, 28 milyon euroluk jetini sattıktan sonra seyahat etme şeklinde değişikliklere gitmek zorunda kaldı. Son olarak tarifeli uçakta görünen ve herkesi şaşırtan Lewis Hamilton, bu kez de Scooter'da görüntülendi.

Silverstone Grand Prix'i öncesi düzenlenecek basın toplantısına Scooter ile giden Lewis Hamilton, bir kez daha şaşkınlık yaşattı. Mercedes adına yarışan Lewis Hamilton, İngiltere'de koşulacak yarışa Scooter'ı ile gelen Lewis Hamilton, enteresan bir görüntü oluşturdu. Ortalama 200 km hızla pistlerin tozunu atan Lewis Hamilton, aracının yanına ortalama 20 km hızla gitti.

Çok sık kullandığı kırmızı jetinin ardından Los Angeles havalimanında tarifeli uçak için sıra beklerken görüntülenen Lewis Hamilton, şimdi de araba koleksiyonunda bulunan hız canavarı arabalarının ardından Scooter'a binerken görüntü verdi.

180 milyonluk jetini satan Hamilton, piste Scooter ile geldi
Mustafa Pektemek Trabzonspor yolunda

Juventus'ta Merih Demiral dikkat çekiyor

Fernando'dan 1,5 milyon euroluk büyük fedakarlık

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2019 11:52 

YORUMLAR (1)


Fenerbahçe ikinci hazırlık maçında Bursaspor'u 2-0 mağlup etti Trabzonspor, Gaston Matias Campi transferini KAP'a bildirdi Fenerbahçe'de Volkan Demirel çıkmazı! UEFA, Fenerbahçe için kararını verdi! Men cezası yok