19. Hasan Bayrı Şiir Yarışması - Son Dakika

19. Hasan Bayrı Şiir Yarışması

24.09.2016 18:52
19. Hasan Bayrı Şiir Yarışması, System.String[]

Bartın Belediyesi tarafından düzenlenen Hasan Bayrı şiir yarışmasının başvuruları başladı.

Bartın Belediyesi tarafından düzenlenen Hasan Bayrı şiir yarışmasının başvuruları başladı.

Bartın Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, başvuruların 21 Ekim'e kadar Bartın Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Servisine posta, kargo yoluyla ya da şahsen elden teslim edilebileceği belirtildi.

Bartın Belediyesi 20. Kitap Fuarı kapsamında 19. düzenlenen yarışmanın herkese açık olduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Yarışmada konu serbesttir ve yarışmacılar, yarışmaya en fazla 3 yapıt ile katılabilirler. Yapıtlar daktilo ya da bilgisayar ile yazılmış olmalıdır. Her yapıt için ayrı rumuz kullanılacaktır. Rumuzlar en fazla 8 harften oluşacaktır. Yapıtlar, 6 kopya halinde bir zarfın içine konmalıdır. Yapıtların bulunduğu zarfın üzerine rumuzlar yazılacaktır. Ad-soyad, öz geçmiş, adres, telefon bilgileri içeren ayrı bir zarf hazırlanacak, bu zarfın üzerinde ise yapıtların rumuzları yer alacaktır. Şiirlerin bulunduğu kağıtlara isim, adres, telefon bilgileri yazılmayacaktır. Sadece rumuz yazılacaktır. Sonuçlar, 1 Kasım tarihinde belediye tarafından açıklanacak olup, dereceye girenlere ödülleri ise 23 Kasım tarihinde fuar açılışında verilecektir."

19. Hasan Bayrı Şiir Yarışması

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 19. Hasan Bayrı Şiir Yarışması - Son Dakika


Son Dakika

Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Hatay'daki terör saldırısı girişimiyle ilgili 4 ilde 5 zanlı yakalandı Camiye giren çocukların namaz kılan imamın sırtına çıkıp oyun oynaması yürekleri ısıttı Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti