19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Etkinliği - Son Dakika

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Etkinliği

2 yıl önce

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHAİstanbul Valiliği tarafından Cemal Reşit Rey Konser salonunda "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" etkinliği düzenlendi.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK/ İstanbul DHA


İstanbul Valiliği tarafından Cemal Reşit Rey Konser salonunda "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" etkinliği düzenlendi.


Programa İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinde oluşan bir koro ve orkestra sahne alarak Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği şarkıları söylediler. Ardından 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini Vali Şahin ve Orgeneral Musa Avsever verdi. Programda engelli öğrencilerin spor gösterisi, salonda bulunanlardan büyük alkış aldı. Programında sonunda, gösteri yapan öğrenciler 10 Yıl Marşı'nı söyledi, salonda bulunanlar da marşa eşlik etti.


Görüntü Dökümü:


--------------------


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı


Öğrencilerin müzik dinletisi


Öğrencilere ödül verilmesi


Engelli öğrencilerin gösterisi


10. Yıl Marşı'nın okunması


Detaylar

Haber Yayın Tarihi: 19.05.2018 12:42 Kaynak: DHASon Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri