19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinliği - Son Dakika

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinliği

2 yıl önce

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHAİstanbul Valiliği tarafından Cemal Reşit Rey Konser salonunda "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" etkinliği düzenlendi.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinliği, System.String[]

Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Harun UYANIK/ İstanbul DHA


İstanbul Valiliği tarafından Cemal Reşit Rey Konser salonunda "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" etkinliği düzenlendi.


Programa İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda, Aşık Veysel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinde oluşan bir koro ve orkestra sahne alarak Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği şarkıları söylediler. Ardından 19 Mayıs Gençlik Spor Bayramı konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini Vali Şahin ve Orgeneral Musa Avsever verdi. Programda engelli öğrencilerin spor gösterisi, salonda bulunanlardan büyük alkış aldı. Programında sonunda, gösteri yapan öğrenciler 10 Yıl Marşı'nı söyledi, salonda bulunanlar da marşa eşlik etti.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinliği

Haber Yayın Tarihi: 19.05.2018 12:49 Kaynak: DHASon Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Kim Milyoner Olmak İster'de 60 bin TL'lik yemek sorusu yarışmacıya zor anlar yaşattı Bakan Soylu'nun taziyelerini ilettiği Nakşibendi şeyhinin ölümünde sır perdesi aralandı

Son Dakika Haberleri