Son Dakika Haberleri: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'na Doğru

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'na Doğru

4 yıl önce

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'na Doğru, System.String[]

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.


Ercoşkun, mesajında, Türkiye Cumhuriyeti'nin istikbalinin istiklal şuuruyla yetişen gençlere emanet olduğuna vurgulayarak, "Gençlerimizin yüzlerindeki ışıkta, gözlerindeki pırıltıda her geçen gün daha da güçlenen Türkiyemizin aydınlık geleceğini görüyor, gençlerimize güveniyoruz." ifadesini kullandı.


Ercoşkun, mesajında şu ifadelere yer verdi:


"Bizim en temel görevimiz, gençlerimize çok daha kalkınmış, çok daha gelişmiş, çok daha müreffeh bir ülke bırakmaktır. İnanıyorum ki gençlerimiz, tarihimizden aldıkları ilhamla, medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklardır. Bu duygularla, milletimizin, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle ve şükranla anıyorum."

Haber Yayın Tarihi: 18.05.2016 05:37 Kaynak: AASokak ortasında tartıştığı kişiyi defalarca bıçakladı
Serdar Ortaç, boşandıktan 17 gün sonra Chloe Loughnan ile evlendiğine pişman olduğunu söyledi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Emine Bulut cinayeti sonrası idam açıklaması: Benim kararım nettir