Son Dakika Haberleri: 19 Milyon Dolar Kazanan Talihli, Parası Bitince Banka Soydu

19 Milyon Dolar Kazanan Talihli, Parası Bitince Banka Soydu

5 ay önce

ABD'de 20 yıl önce oynadığı piyangodan 19 milyon dolar kazanan şanslı adam, kötü alışkanlıkları nedeniyle parasının hepsini kaybetti. Parasız kaldığı için banka soyan adam, polis ekipleri tarafından yakalanarak hapse atıldı.

Amerika California'da yaşayan güvenlik görevlisi Jim Hayes isimli adam 20 yıl önce oynadığı piyangodan 19 milyon dolar kazandı. Kısa sürede hayatı değişen Jim, lüks bir hayat yaşamaya başladı ve uyuşturucu bağımlısı oldu.

James; Ferrari, Porsche gibi pahalı arabalara bindi, Las Vegas'ta kumar oynama alışkanlığı kazandı.

BANKA HESAPLARINA EL KONULDU

Eski karısının açtığı dava sonrası kazandığı ikramiyenin yarısını karısına vermek zorunda kaldı. Yaşadığı lüks hayat sonucu borçlanmaya başlayan Jim'in bazı hesaplarına el konuldu.

Son olarak bir, bir kompleskte kiraya verdiği bir dairesi kalan Jim, kiraya verdiği dairenin ruhsal hastalıkları bulunan bir kiracı tarafından ateşe verilmesi üzerine hiçbir şeyi kalamadığını, 35 iş başvurusu yaptığını ama hiçbirinden geri dönüş alamadığını söyledi.

10 KEZ BANKA SOYDU

Uyuşturucu bağımlısı olan Jim, 10 kez banka soygunu yaptı. Polis tarafından, terkedilmiş bir garajda bulunup gözaltına alındı.

Sekiz ay hapiste kalan Jim, çıktıktan sonra hapis yatmanın çok zor olduğunu ama hapiste yattığı için mutlu olduğunu çünkü hapis sayesinde uyuşturucu bağımlılığından kurtulduğunu ve yeni hayata başladığını söyledi.
Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı Abdullah Gül'den Dikkat Çeken Yeni Zelanda Paylaşımı: Tüm Liderlere Örnek Olsun