19 Yaşındaki Volkan 8 Gündür Kayıp - Son Dakika

19 Yaşındaki Volkan 8 Gündür Kayıp

4 yıl önce

Gaziantep’te 8 gün önce evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 19 yaşındaki Volkan Yıldırım ailesi tarafından her yerde aranıyor.

19 Yaşındaki Volkan 8 Gündür Kayıp, System.String[]

Gaziantep'te 8 gün önce evinden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 19 yaşındaki Volkan Yıldırım ailesi tarafından her yerde aranıyor.


Edinilen bilgiye göre, Volkan Yıldırım (19) 15 Kasım 2016 tarihinde Şahinbey ilçesi Narlıtepe Mahallesi'ndeki evinden ayrıldı. Akşam saatlerinde evine dönmeyen Yıldırım'ın yakınları kendisine ulaşamayınca durumu polise bildirdi. Polis ekipleri ile birlikte gencin gidebileceği yerlerde geniş çaplı araştırma yapıldı ancak herhangi bir ize ulaşılamadı.


Ali ve Gül Yıldırım çiftinin 4 çocuğundan biri olan Volkan Yıldırım'ın hayatından şüphe ettiklerini belirten aile, yetkililerden ve duyarlı vatandaşlardan yardım bekliyor.


Anne Gül Yıldırım, oğlunun kötü arkadaş kurbanı olmasından endişe duyduğunu belirterek, "Oğlumun son zamanlarda çevresinde olumsuz davranışlara sahip arkadaşları olmaya başladı. 8 gündür ulaşamadığımız oğlumla ilgili aklımıza bin türlü olumsuz şey geliyor. Eğer kendisi veya yanında bulunan kişiler bizi izliyorlarsa ne olur feryadımızı duysunlar ve oğlum evine gelsin artık" şeklinde konuştu.


Baba Ali Yıldırım ise oğlunun kaybolduğu günden beri umudunu yitirmeden her yerde aradığını belirterek, "Ben 8 gündür uyumadan, dinlenmeden her yerde oğlumu arıyorum. Polise de gittim jandarmaya da gittim. En ufak bir haberde kalkıp her yerde arıyorum oğlumu. Günlerdir perişan olduk, ne olur oğlum artık evine dönsün" diye konuştu. - GAZİANTEP

Haber Yayın Tarihi: 23.11.2016 09:46 Kaynak: İHASon Dakika

Suriye Lirası değer kaybetti! Esed, döviz kullanımına hapis cezası getirdi
Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı Son dakika: Libya Konferansı sona erdi! Merkel ve Guterres alınan kararları açıkladı

Son Dakika Haberleri