1başbakan Erdoğan Esenboğa'da Açıklama Yaptı - Son Dakika

1başbakan Erdoğan Esenboğa'da Açıklama Yaptı

26.11.2012 20:11
1başbakan Erdoğan Esenboğa'da Açıklama Yaptı, System.String[]

Erdoğan.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İspanya ziyareti öncesi Eseneboğa Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

Erdoğan: "DOKUNULMAZLIK ZIRHINA BÜRÜNEN BU ZEVATLA İLGİLİ KARARIMIZI DOKUNULMAZLIKLARINI KALDIRILMAK SURETİYLE VERECEĞİZ"

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İspanya ziyareti öncesi Eseneboğa Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, BDP'lilerin güvenlik güçlerine ilişkin tavırlarıyla ilgili soru üzerine, "Parlamentota bu tür, özellikle bazı teröre yönelik konularla ilgili fezlekelerin gelmesi halinde, bu fezlekeleri aramızda değerlendirmek suretiylealışılmışın dışında bir karar vermeyi düşünüyoruz. Dokunulmazlık zırhına bürünen bu zevatla ilgili kararımızı dokunulmazlıklarını kaldırılmak suretiyle vereceğiz. Ondan sonrası artık yargıya ait" şeklinde konuştu.

1başbakan Erdoğan Esenboğa'da Açıklama Yaptı
1başbakan Erdoğan Esenboğa'da Açıklama Yaptı
1başbakan Erdoğan Esenboğa'da Açıklama Yaptı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 1başbakan Erdoğan Esenboğa'da Açıklama Yaptı - Son Dakika


Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı