2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu - Son Dakika

2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu

31.10.2020 10:10

2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu Ordu'nun en gözde yaylalarından birisi olan 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası'nda 'Bisiklet Yolu Projesi' hayata geçiyor.

2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu

ORDU - Ordu'nun en gözde yaylalarından birisi olan 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası'nda 'Bisiklet Yolu Projesi' hayata geçiyor.

Ordu Büyükşehir ve Kabadüz Belediyelerinin ortaklaşa gerçekleştirdiği projenin 1. etap çalışmalarında sona yaklaşıldı. Her mevsim binlerce kişinin ziyaret ettiği Çambaşı Yaylası'nda yapılan Bisiklet Yolu Projesi'nin yerli ve yabancı ziyaretçilerin sosyal aktivitesi bakımından oldukça önemli olacağı öngörülüyor.

Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, Çambaşı Yaylası Bisiklet Yolu Projesi'nin 1. etap çalışmalarının sona yaklaştığını ifade etti. Bisiklet Yolu Projesi'nin yaylaya ayrı bir hava katacağının altını çizen Başkan Kaya, "Öncelikle bu projenin gerçekleşmesinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler'e ve Ordu AK Parti Milletvekilimiz Metin Gündoğdu'ya teşekkür ediyorum. Herkesin bildiği üzere yaylamızı her gün çok sayıda kişi ziyaret ediyor. Özellikle Kayak Merkezinin hizmete girmesiyle bu ziyaret sayısı kat ve kat arttı. Bu proje sayesinde yaylamıza gelenler yaylanın güzelliğini hissederek bisikletini sürecek, yürüyüşünü yapabilecek. Şimdiden projemiz İlimize ilçemize hayırlı olsun" dedi.

2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu
2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu
2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu
2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu
2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam 2 bin rakımlı yaylaya bisiklet yolu - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • cemil : bisiklet yolu iyi hasta sizdaha virajlı bozuk ve kötü yolları hatta kabadüz bakacak arası tam bi keşmekeş yolu sisi hiç saymıyorum bile önce araba yolunu halledın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Altının kilogramı 442 bin 230 liraya yükseldi Erol Bulut polis merkezinde şikayetçi sıfatıyla ifade verdi Otoyolda mucize kurtuluş! Yolcu otobüsünden kopan çamurluk faciaya neden oluyordu Yalnız yaşayan yaşlı kadın, komşuları tarafından kanlar içinde ölü bulundu Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Yeni doğan bebek, anne karnında koronavirüse karşı antikor geliştirdi FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Oyuncu Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisine dahil oldu