Son Dakika Haberleri: Sahte alkol yine can aldı: Ölü sayısı 20 günde 16'ya çıktı

Sahte alkol yine can aldı: Ölü sayısı 20 günde 16'ya çıktı

2 ay önce

Adana ve Mersin'de metil alkolden zehirlenen 2 kişi tedavi gördükleri hastanede hayatını kaybetti. Bu ölümlerle birlikte son 20 günde metil alkolden hayatını kaybedenlerin sayısı 16'ya çıktı.

ADANA ve Mersin'de metil alkolden zehirlenen 2 kişi tedavi gördükleri hastanede hayatını kaybetti. 2 kişinin ölümüyle birlikte Mersin, Niğde ve Adana'da, 20 günde metil alkol zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı 16'ya yükseldi.

Dün metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle Z.S Adana'da, B.G (57) ise Mersin'in Tarsus ilçesinde hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesine alınan her 2 kişi, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Hayatını kaybeden Z.S. ile B.G.'nin cansız bedeni, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. 2 kişinin ölümüyle birlikte Mersin, Adana ve Niğde'de metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle getirildiği hastanelerde hayatını kaybedenlerin sayısı 16'ya yükseldi.
Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 10:27 Kaynak: DHA3 kişinin öldüğü olaydan, ölü taklidi yaparak kurtuldu
Volkan Demirel için karar verildi! Oyuncuya bildirildi Şarkıcı Devran Çağlar, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı