Son Dakika Haberleri: 2. Sayfa Sunucuları İle Özlem Ada Şahin Sosyal Medyadan Birbirine Girdi

2. Sayfa Sunucuları İle Özlem Ada Şahin Sosyal Medyadan Birbirine Girdi

7 ay önce

Ünlü popçu Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, kendisine hediye gelen lüks arabanın kiralık olduğunu iddia eden 2. Sayfa sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı birbirine girdi.

Popçu Berkay eşi Özlem Ada Şahin'e evlilik yıl dönümü hediyesi olarak cip aldığını söylemiş "Şimdi eşime sürpriz yapmaya gidiyorum" demişti. Dün sabah TEVE 2'deki '2. Sayfa'da 1,5 milyon TL değerindeki cipin satın alınmadığını kiralandığı iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından Özlem Ada Şahin, sosyal medya hesabından iddiaları sert bir dille yalanladı.

"GRAM UTANIN DİYE ARABANIN RUHSATINI PAYLAŞIRIM"

Instagram hesabından kiralık araba iddialarına cevap veren Şahin, şunları söyledi: "Yalancı popçu kim diye haber yapıyorsunuz asıl yalancı sizsiniz 2. Sayfa. Görgüsüz gibi arabanın ruhsatını mı göstereceğiz? Ama çok isterseniz gram utanın diye onu da paylaşırım."

"CİPİN RUHSATI GALERİ SAHİBİNE AİT"

Özlem Ada'nın açıklamasının ardından 2. Sayfa'nın Instagram hesabından açıklama yapan programın sunucuları Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı, "Özlem Ada Şahin bizi ağır dille yalanlayarak ruhsatın kendi adına olduğunu iddia etti. Oysa 34 B** 77 plakalı 6*288*416*0609 motor numaralı Mercedes cip bugünün (17.08.2018) tarihiyle halen galeri sahibi Volkan Bahçekapılı'ya aitti." dedi.

"HABERLERİ İYİCE ARAŞTIRIN DA REZİL OLMAYIN"

Karşılıklı cevapların ardından iyice gerilen Özlem, yeni bir açıklama yaparak arabanın satın alma işleminde imzalanan belgeyi "Hadi bu da son 2. Sayfa, bundan sonra iyice araştırırsın ki rezil olmayın. Yalan haberciliğinizi cani gönülden kutluyoruz. Tarihe dikkat, Sevgiliyle" notuyla paylaştı.

"JİP BERKAY ŞAHİN TARAFINDAN ALINMIŞTIR"

Galeri sahibi Buse Terim'in eşi Volkan Bahçekapılı ise, "Pazartesi günü galerimize ait olan Mercedes marka cip, geçen hafta itibariyle Berkay Şahin tarafından satın alınmış olup, satış sözleşmesi yapılmıştır ve araç artık Berkay Şahin'e aittir." dedi.


YORUMLAR


Vatandaşın İhbarı ile Yabancı Tabelalar Tek Tek Söküldü Dolar Yeni Güne Nasıl Başladı? İşte Son Durum

Gözü Dönmüş Gençler, Yaşlı Adamı Tekme Tokat Dövdü