2 Yıl Önceki Köpek Kavgası Nedeniyle Cinayet İşlemiş - Son Dakika

2 Yıl Önceki Köpek Kavgası Nedeniyle Cinayet İşlemiş

26.01.2012 15:37
2 Yıl Önceki Köpek Kavgası Nedeniyle Cinayet İşlemiş

Erzurum'da kaportacı Erdal Topçi'yi bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 20 yaşındaki F.Ç.suçu itiraf etti.

Erzurum'da kaportacı Erdal Topçi'yi bıçakla öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 20 yaşındaki F.Ç. suçu itiraf etti. Emniyetteki sorgusunda 2 yıl önce köpek nedeniyle kavga ettiği Topçi'nin bir kaç kez kendisine küfür ettiğini ileri süren F.Ç. "Marketten aldığım bıçakla vurduktan sonra kaçtım" dedi. F.Ç., sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

Merkez Yakutiye İlçesi Sanayi Semtindeki Endüstri Caddesi'nde 24 Ocak gece yarısına doğru oto tamircisinde kaportacı olarak çalışan Erdal Topçi, marketten alışveriş yaptıktan sonra evine gitmek isterken, saldırıya uğradı. Göğsünden yaralanan Topçi, kaldırıldığı Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'nde kurtarılamadı. Polis, olay yeri ve yakınlarında bulunan esnaflarla yaptığı görüşme ve MOBESE kameraları kayıtlarını inceledikten sonra cirnayet şüphelisinin F.Ç. olduğunu belirledi. F.Ç.'nin evinin yanı sıra akraba ve arkadaşlarının evlerini arayan polis, şüphelinin Bursa'ya kaçma girişiminde olduğunu belirleyince dün sabah özel harekat polislerinin katılımıyla operasyon yaptı. Şükrüpaşa Mahallesi Ramazan sokakta bir evde yakalanan F.Ç., Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki sorgusunda hakkındaki suçlamaları kabul etti. 2 yıl önce köpek kavgası nedeniyle Erdal Topçi ile tartıştıklarını anlatan F.Ç. şöyle dedi:

"Köpek yüzünden çıkan kavgada Erdal Topçi beni bıçakla yaraladı. Daha sonra birkaç kez arabasıyla yanımdan geçerken bana küfretti. Olay günü markete tatlı almaya gittim. Erdal da oradaydı. Marketin peynir reyonundaki bıçağı alarak dışarı çıktım. Erdal bana yine küfredince bıçakla kendisine vurdum. Daha sonra suç aleti bıçakla olay yerinden kaçtım."

Polisteki ifadesinde pişman olduğunu söyleyen F.Ç. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. - Erzurum

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 2 Yıl Önceki Köpek Kavgası Nedeniyle Cinayet İşlemiş - Son Dakika


Advertisement