2.Zorlu Psm Caz Festivali Tüm Hızıyla Devam Ediyor! - Son Dakika

2.Zorlu Psm Caz Festivali Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

10.05.2018 14:06
2.Zorlu Psm Caz Festivali Tüm Hızıyla Devam Ediyor!, System.String[]

"Her müziğin caz festivali" sloganıyla yola çıkan 2.Zorlu PSM Caz Festivali, 13 Mayıs'ta sona erecek.

Geçtiğimiz günlerde Ara Malikian, The Australian Pink Floyd Show, Dino Merlin, Cesaria Evora Tribute gibi unutulmaz isimlere ev sahipliği yapan festivalde, Polo & Pan, Hugh Coltman ve Scott Bradlee's Postmodern Jukebox'un da aralarında bulunduğu isimler sahne alacak.

Zorlu PSM'nin tüm alanlarına "her müziğin cazı"nın hakim olduğu festivalde Turkcell Sahnesi, tüm biletleri tükenen konserde efsane keman virtüözü Ara Malikian'ı; Bosna Hersek'in yıldızlarından Dino Merlin'i; Ahmet Ertegün anısına sahneye çıkan Karsu'yu; çıplak ayaklı divaya bir saygı duruşu niteliğinde olan Cesaria Evora Tribute grubunu ve Pink Floyd deneyimini tam anlamıyla yaşatan The Australian Pink Floyd Show'u ağırladı. Rosemary & Garlic, Tender, Too Many Zooz, Grails, İlhan Erşahin's Istanbul Sessions ft. Erik Truffaz ve Gökhan Türkmen ise Studio'da sevenleriyle buluştu. Turkcell Platinum Sahnesi kapılarını Bill Frisell ve Thomas Morgan'a, Aydın Esen'le sahneye çıkan Miroslav Vitous Group'a, Kerem Görsev Quartet'e, Sarah Blasko'ya, Jason Moran & The Bandwagon'a, Orchestra Baobab'a ve Stacey Kent'e açarken; Zorlu PSM'nin yepyeni caz kulübü Velvet'in ilk konukları arasında ise Luke Howard, Hior Chronik ve Beyries vardı. Swing caz müziğinin ustaları Ladies & Lads Swing Orchestra, Hornsgatan Rambles ve Gunhild Carling ise Sky Lounge'da renkli performanslara imza attı. Zorlu PSM Amfi ise festival boyunca "Jazz It Up!" projesi kapsamında Türkiye caz sahnesinin genç yeteneklerine, film gösterimlerine ve söyleşilere ev sahipliği yaptı.

2.Zorlu Psm Caz Festivali Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 2.Zorlu Psm Caz Festivali Tüm Hızıyla Devam Ediyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar