Son Dakika Haberleri: 20 Bin Liraya Aldığı Biletle Business Class'ta Uçan Kanadalı, Tahtakurularının Saldırısına Uğradı

20 Bin Liraya Aldığı Biletle Business Class'ta Uçan Kanadalı, Tahtakurularının Saldırısına Uğradı

7 gün önce

Kanadalı Mike Gregory, uçakta uyuyup uyandığında yastığını kanlar içinde buldu. Tahtakuruları tarafından ısırılan adam, business class biletine 20 bin lira vermişti.

 Londra'dan Güney Afrika'nın Cape Town şehrine business class ile uçan Kanadalı Mike Gregory'i tahtakuruları ısırdı. 35 yaşındaki Mike Gregory isimli adam, uçuş için 4 bin pound (yaklaşık 20 bin TL) vermişti.

YASTIĞI KANLAR İÇİNDEYDİ

Prestiji ve pahalı biletleri düşünüldüğünde bir uçağın business class koltuğu tahtakurularının bekleneceği son yerdir ancak şanssız adam yüzden fazla ısırık ile uçuşunu tamamladığında neye uğradığını şaşırmıştı.

 British Airways firmasına ait uçakla seyahat eden Kanadalı adam, uyuyup uyandığında yastığında kan lekeleri bulduğunu ve tüm vücudunda inanılmaz bir kaşıntı duyduğunu söyledi. 120 ile 150 arası ısırığa maruz kalan adam, eşi ve iki küçük çocuğu ile yolculuk ediyordu.

Terör Örgütü YPG'den Azez'e Havanlı Saldırı Türk Jetleri Vurdu, Tanklar Suriye'ye Girdi! İşte Afrin Operasyonundan Tüm Detaylar
ÖSO Operasyona Dombra İle Çıktı PKK'nın Kara Propagandası! "Afrin'de Yaralandı" Diye Paylaşılan Çocuğun Fotoğrafı, 2016'da Çekilmiş