20. Devlet Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Ağustos'ta başlayacak - Son Dakika

20. Devlet Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Ağustos'ta başlayacak

24.05.2022 10:11
20. Devlet Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Ağustos'ta başlayacak

Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen 20. Devlet Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Ağustos'ta başlayacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen 20. Devlet Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Ağustos'ta başlayacak.

Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünün organize ettiği yarışma, fotoğraf sanatçılarını desteklemek, fotoğraf sanatının yaygınlaşmasını sağlamak ve gerektiğinde uluslararası platformlarda Türkiye'yi temsil edecek nitelikte fotoğraf sergileri oluşturmak üzere 1984'ten beri 2 yılda bir düzenleniyor.

Bu yıl "İnsan ve Yaşam", "Doğal Hayat" ve "Tarihi Yapılar" olmak üzere 3 ayrı kategoride düzenlenecek yarışma sonunda dereceye giren eserler için toplam 141 bin lira ödül verilecek.

Yarışmaya ilişkin şartnameye ve detaylı bilgiye "https://gorselsanat.ktb.gov.tr/" adresinden ulaşılabilecek ve yarışmacılar başvurularını bu adresten e-devlet sistemine yönlendirilerek 1 Ağustos-12 Eylül'de çevrim içi yapabilecek.

YORUMLAR
500
Kapadokya'da güzellik yarışmasının birincisi Kanadalı model Kapadokya'da güzellik yarışmasının birincisi Kanadalı model Kastamonu'da karavan turizmi zirvede ele alındı Kastamonu'da karavan turizmi zirvede ele alındı Samsun gözünü deniz turizmine dikti Samsun gözünü deniz turizmine dikti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 20. Devlet Fotoğraf Yarışması başvuruları 1 Ağustos'ta başlayacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement