Son Dakika Haberleri: 2011'in En İlginç 8 Teknolojik Olayı!

2011'in En İlginç 8 Teknolojik Olayı!

8 yıl önce

2011'de meydana gelen bu 8 olayın hangisinin daha garip olduğuna karar vermek gerçekten zor!

2011'in En İlginç 8 Teknolojik Olayı!, System.String[]

2011, iPhone 4S ve Kindle Fire gibi merakla beklenen cihazların piyasaya sürüldüğü bir yıl oldu. BlackBerry'nin dünya çapındaki bağlantı kesintisi ve PlayStation Network'ün hack'lenmesi de göze çarpan başarısızlık örneklerindendi. İşte 2012'nin en sıradışı olayları.


1. "Sanat" için organ nakli: İki kulakla yetinmek istemeyen Stelarc adlı Avustralyalı bir artist, üçüncü bir kulağı kol derisinin altına koymaya karar verdi. Amacı ise nakledilen kulağın içine kablosuz bir mikrofon koyarak kolunu akustik bir cihaz haline getirmekti.


Kulak büyüdüğünde internete kablosuz olarak bağlanacak ve isteyen herkes, sanatçının kolundaki kulağı dinleyebilecekti.


2. Japonlardan internetten öpme makinesi: Kajimoto Laboratuvarından araştırmacılar, uzak mesafeden konuşan sevgililer için bir "Öpücük İletme Aygıtı" meydana getirdiler. Plastik bir çubuk üzerinde dilinizi gezirdiğinizde, diğer taraftaki plasik çubuk da hareket ediyordu (muhtemelen sevgilinizin ağzında).

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:00 Kaynak: Chip.com.trTalihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi Adana'da yağma suçundan gözaltına alınan dizi oyuncusu, gazetecilere küfür ederek tepki gösterdi