2012'de Teknolojiden Beklentilerimiz! - Son Dakika

2012'de Teknolojiden Beklentilerimiz!

03.01.2012 12:00
2012'de Teknolojiden Beklentilerimiz!

Yeni bir yıla girdik... İşte "bu yıl bitmeden gerçek olmasını istediklerimiz" listesi...

2012'deki teknolojinin neye benzeyeceği konusunda birçok tahmin yapılıyor. Ancak bu tahminlerde atlanan bazı önemli konular olduğunu düşünüyoruz. 2012'de en çok gelişmesini beklediğimiz teknolojileri sizler için şöyle sıraladık:

24 saat dayanmayan pillere son: Bulunduğumuz dönemde insanlar, sabit bilgisayarlardan daha çok mobil cihazlara bağlı hale geliyorlar. Bu teknolojilerle "istediğimiz her yerde" internete bağlanabiliyoruz. Ama gerçekten de "istediğimiz her yerde" mi yoksa nispeten "bir elektrik prizinin olduğu bir yerde" mi?

Tabletlerin ve bazı laptop'ların pil ömürleri kabul edilebilecek seviye de olsa da Galaxy Nexus, iPhone 4S gibi en son cepler bu konuda geri gitmiş gibi görünüyorlar.

Bu konuda sizin yorumunuz ne? Tercih imkanınız olsaydı, 2012 yılında pili bir gün dayanan 4 çekirdekli bir cebi mi, yoksa pili yoğun kullanımda en az 3-4 gün dayanan çift çekirdekli bir cebi mi seçerdiniz?

2012'de Teknolojiden Beklentilerimiz!
2012'de Teknolojiden Beklentilerimiz!

YORUMLAR
500
Google, teknoloji kullanarak teknolojinin etkilerini inceleyecek! Google, teknoloji kullanarak teknolojinin etkilerini inceleyecek! Selçuk Bayraktar: 'Beklentimizden çok daha yüksek bir katılım olacak' Selçuk Bayraktar: 'Beklentimizden çok daha yüksek bir katılım olacak' Google'dan erteleme: Pixel Notepad beklentileri karşılayamadı! Google'dan erteleme: Pixel Notepad beklentileri karşılayamadı!
Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji 2012'de Teknolojiden Beklentilerimiz! - Son Dakika


Advertisement