2012 Ölümle Başladı! - Son Dakika

2012 Ölümle Başladı!

02.01.2012 11:15
2012 Ölümle Başladı!, System.String[]

Spor dünyası 2012 yılına beklemediği ve üzücü bir haber ile başladı!

Spor dünyası 2012 yılına beklemediği ve üzücü bir haber ile başladı! Arjantin'de ilk etabı gerçekleştirilen Santa Rosa dakar rallisininde 38 yaşındaki sürücü Jorge Martinez Boero, yarış sırasında geçirdiği kaza nedeni ile hayatını kaybetti.

38 yaşındaki sporcu yarışın ilk ayağında düşmesi sonucu geçirdiği kaza sonucunda hayatını kaybetti. Sağlık ekiplerinin sporcuyu kurtarmak için gösterdikleri çaba yeterli olmazken; Arjantinli yarışçı Jorge Martinez Boera, 33 turluk yarışın ilk etabını bitirdikten sonra düşerek sürüklendi ve bu kaza sonucunda ağır şekilde yaralandı.

Arjantinli sporcu, kaza geçirdikten sonra sağlık ekipleri tarafından yarış alanına inen helikopter ile birlikte hemen hastaneye götürülmek üzere yola koyuldu fakat 38 yaşındaki yarışçı hastaneye götürüldüğü sırada hayata gözlerini yumdu.

Boera geçtigimiz yılda dakar rallisine bir defa katılmış ve yine kaza geçirmesinin ardından emekli olması için istekte bulunulmuştu. 38 yaşındaki yarısı Şili şehrinde düzenlenen bu yarışta geçirdiği kaza sonucu derin bir vadinin içine düşmüştü ve yardım için 8 saat beklemişti.

2012 Ölümle Başladı!

Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor 2012 Ölümle Başladı! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Serhat Ünal: Mutant virüs nedeniyle bir daha aşı yapılması zorunlu hale gelebilir Kaldığı otel odasında erkek arkadaşıyla tartışan turist kadın ortalığı birbirine kattı Atatürk Barajı 2020'de ekonomiye 7,2 milyar kilovatsaat enerjiyle katkı sağladı Afyonkarahisar'dan geçen yıl 32,6 milyon dolarlık yumurta ihraç edildi Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Başıboş köpeklerden korkan İzmirli adam çareyi köpek savarda buldu Son Dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan saldırıya uğrayan Türk gemisiyle ilgili açıklama: Kaptanla görüştüm, gemi limana yaklaşıyor Beşiktaş'ın 2 teklif birden sunduğu Hulk'tan taraftarı heyecanlandıracak mesaj: İstanbul'a gelmeye hazırım